Tom Cruise porzuca scjentologię!

Scjentologia, to niezwykle popularna wśród hollywoodzkich gwiazd organizacja religijna, a Tom Cruise wydawał się być jej najbardziej oddanym członkiem. To tego stopnia dał się wciągnąć, że z tego powodu rozpadło się jego małżeństwo z Katie Holmes.

LONDON, ENGLAND - JULY 25: Tom Cruise attends the "Mission: Impossible - Rogue Nation" exclusive film screening, BFI Imax, Charlie Chaplin Walk, on Saturday July 25, 2015 in London, England, UK. Grace Woodward & her son Larkin attend the "Thomas & Friends: Sodor's Legend of the Lost Treasure" UK film premiere, Odeon Leicester Square, Leicester Square, on Sunday July 12, 2015 in London, England, UK.
Tom Cruise. GA

Przez scjentologię aktor stracił nie tylko żonę, ale również córkę – Suri, z którą była żona ograniczyła mu kontakty.

Ostatnio jednak w życiu gwiazdora pojawiła się kobieta, która może odmienić jego los…

Mowa o Annabelle Wallis, z którą Cruise gra w serialu The Mummy. Miedzy aktorami zrodziło się uczucie, jednak aktorka postawiła serialowemu partnerowi ultimatum – albo ona, albo scjentologia.

Najwidoczniej Tom przestraszył się, że straci kolejną kobietę w swoim życiu i podobno obiecał Annabelle, że odejdzie z kościoła scjentologicznego.

Osoba z otoczenia gwiazdorskiej pary nie ma wątpliwości, że tym razem aktor podejmie słuszną decyzję:

Tom jest gotowy rozpocząć poważny związek, jednak Wallis dała mu do zrozumienia, że na razie nic z tego. Powiedziała mu, że nie umówi się z nim, dopóki nie odejdzie od ze scjentologicznego kościoła. Tak długo, jak on będzie w „sekcie”, tak długo ona nie będzie traktować go poważnie – powiedział znajomy pary.

My również mamy nadzieję, że Tom Cruise w końcu wróci do normalnego życia, odnowi relacje z byłą żoną i córką oraz znajdzie szczęście u boku pięknej Annabelle.