Regulamin konkursu: Przygotuj swoje dziecko do szkoły i WYGRAJ nagrody!

W konkursie do wygrania nagrody dla dzieci.

konkurs rok szkolny

Regulamin konkursu:

1. Konkurs rozpoczyna się 23 sierpnia 2016 i będzie trwał do północy 31 sierpnia 2016r. Ogłoszenie wyników nastąpi 1 września 2016r o godz. 12.00.

2. Uczestnikiem konkursu może być każda osoba fizyczna poza pracownikami i współpracownikami portalu.

3. Uczestnik wyraża zgodę na publikację swoich danych pozostawionych w komentarzu oraz na przetwarzanie danych w celach działań marketingowych. Zwycięzca po rozwiązaniu konkursu jest zobowiązany pozostawić swój komentarz przez przynajmniej 30 dni od dnia ogłoszenia wyników.
4. Wśród nadesłanych zdjęć jury redakcyjne nagrodzi trzy najciekawsze propozycje.

5. Nad prawidłowością przeprowadzenia Konkursu czuwa Komisja Konkursowa powołana przez Organizatora, składająca się z trzech jego pracowników.
6. Komisja Konkursowa dokona wyboru zwycięzców, wśród osób, które spełniły kryteria konkursu i zastosowały się do regulaminu konkursu.

7. Portal nie ponosi odpowiedzialności za dostarczenie wadliwych nagród lub opóźnienie z winy poczty lub innego kuriera.

8. Nagroda nie podlega również wymianie na wartość gotówkową lub inną nagrodę. Wszelkie reklamacje należy zgłaszać na adres konkurs@obcasy.pl z podaniem powodu oraz dokładnych danych osobowych w ciągu 7 dni od ogłoszenia wyników.

9. Lista zwycięzców zostanie zamieszczona na stronie konkursu w dolnej części. UWAGA ! Osoba, która otrzyma informację o nagrodzie musi napisać e-maila na adres konkurs@obcasy.pl do organizatora do 7 dni z dopiskiem „Piórnik/Memory”. Niepodpisane wiadomości mogą nie być brane pod uwagę.

10. Nagroda zostanie wysłana w ciągu 21 dni roboczych od zakończenia konkursu.

11. Uczestnik wyraża zgodę na wykorzystanie nadesłanego materiału (tekstu, zdjęcia lub filmu) w publikacjach na portalu Obcasy.pl / Facebooku Obcasy.pl / Instagramie Obcasy.pl / Youtubie Obcasy.pl / Twitterze Obcasy.pl .

 

Nagrody:

2 x

Piórnik Ever After High, który samodzielnie można pokolorować 4 dołączonymi, permanentnymi markerami i ozdobić 63 kolorowymi naklejkami-diamencikami!

1 x

Gra edukacyjna MEMORY ucząca języka angielskiego!

Aby wygrać należy:

  • W komentarzu pod tym postem zamieścić zdjęcie swojego dziecka przedstawiające przygotowania do roku szkolnego. Podpisz też czy walczycie o piórnik czy o grę edukacyjną.
  • Polubić profil Obcasy.pl na Facebooku (opcjonalnie – pojawią się tam informacje o konkursie;))

Spośród komentarzy (znajdujących się pod tym postem) jury redakcyjne wybierze trzy najciekawsze zdjęcia, które nagrodzi preferowaną nagrodą!

Konkurs rozpoczynamy dzisiaj tj. 23.08.2016r. i kończymy 31.08.2016r. o północy.

Wyniki ogłosimy 1 września o godzinie 12.00.