Rolety dla biznesu

rolety dla biznesuRolety sprawdzą się nie tylko na oknach w Twoim domowym zaciszu. Będą przydatne również w nowoczesnych wnętrzach biurowych lub innych przeznaczonych na Odsłoń swój biznes na rolety Zasłony już dawno przestały się sprawdzać i częściej można je spotkać np. w teatrze. Czego potrzebuje każdy bez względu na branżę, w której się obraca? Na pewno osłony przed słońcem lub odrobiny prywatności.

Biznes rządzi się swoimi prawami i wymaga odpowiedniego otoczenia. W gabinetach dominuje stylowy i elegancki wystrój, w restauracjach lub kawiarniach dobrze prezentują się klimatyczne dodatki stwarzające ciepłą atmosferę, która przyciąga klientów. Ile pomieszczeń, tyle różnych gustów i możliwości wystroju.

Niektórzy z pewnością zadają sobie pytanie: czy rolety sprawdzą się w mojej firmie? Lotari odpowiada wszystkim niezdecydowanym, że tak.

rolety dla biznesu salon

Odsłoń swój biznes na rolety
Zasłony już dawno przestały się sprawdzać i częściej można je spotkać np. w teatrze. Czego potrzebuje każdy bez względu na branżę, w której się obraca? Na pewno osłony przed słońcem lub odrobiny prywatności.
Dlaczego rolety?
Ponieważ są nie tylko łatwym sposobem na zasłonięcie małych czy dużych okien. To także ekonomiczne i trwałe rozwiązanie. Specjalna metoda nadruku bezwonnym tuszem lateksowym, stworzonym w 80 proc. na bazie wody, sprawia, że wzór na rolecie jest trwały i
jednocześnie odporny na działanie czynników zewnętrznych.

Rolety Lotari są także ekologiczne i bezpieczne, dzięki czemu mogą być stosowane w każdych pomieszczeniach: lokalach gastronomicznych, salach konferencyjnych, salonach kosmetycznych, a nawet w szkołach czy gabinetach medycznych. Branża nie stanowi tu żadnego ograniczenia, ponieważ jest nim wyłącznie wyobraźnia właściciela.

Okna w nowej odsłonie
Nie ma nic gorszego niż słońce, które zamiast rozjaśniać pomieszczenie, oślepia klientów i pracowników. Okna całkowicie pozbawione jakichkolwiek osłon nie zawsze są dobrym rozwiązaniem.

W przypadku różnych branż rolety pełnią kilka funkcji. Te utrzymane w pastelowej kolorystyce ocieplą pomieszczenia. Gładkie rolety nadadzą wnętrzu chłodnego minimalizmu (salon z eleganckimi ubraniami, gabinet), a rolety rzymskie odmienią restaurację lub
kawiarnię w przytulne i stylowe miejsca.

Wyróżnij się!
Zróżnicowana oferta dopasowana do indywidualnych gustów klienta to podstawa w osiągnięciu przewagi na tle konkurencji. Rolety Lotari są synonimem wysokiej jakości i nieograniczonych możliwości. Wystarczy skorzystać z wirtualnego projektanta rolet. Do wyboru mamy wiele wzorów oraz 25 milionów grafik gotowych do przeniesienia na materiał rolet, istnieje też możliwość zaproponowania własnych pomysłów zgodnych z charakterem działalności danej firmy i jej identyfikacją wizualną.