Rozmiar ma znaczenie Velashape

VelahapeProblem cellulitem ma 80% kobiet w wieku powyżej 20 lat, niezależnie od budowy i figury. Cellulit powstaje gdy komórki tłuszczowe w najgłębszej warstwie skóry przerastają na skutek zbyt dużej ilości odłożonego tłuszczu. Komórki te powodują wypukłości w tkance i w efekcie jej charakterystyczny wygląd zewnętrzny.

VelaShape jest jedynym urządzeniem z atestem amerykańskiej agencji FDA, które bezpiecznie dostarcza ciepło do tkanki tłuszczowej redukując cellulit i ujędrniając skórę w obszarach zabiegowych.


VelaShape podkreśla, kształtuje i wyszczupla ciało redukując cellulit oraz obwód ciała już po 4ech sesjach zabiegowych. VelaShape posiada rekomendacje amerykańskiej agencji FDA i pozwala uzyskać zaskakujące rezultaty bez wyłączania nas z zycia codziennego czy powodowania dyskomfortu.
Sekretem stojącym za VelaShape jest fakt iż jest to pierwsza i jedyna technologia która łączy skutecznie działającą energię ELOS z działaniem próżniowym oraz manipulacją tkanek w celu zmniejszenia objętości oraz wygląd tkanki tłuszczowej. Dzięki temu unikalnemu podejściu jesteśmy w stanie działać na wielu obszarach takich jak brzuch, pośladki czy uda w mniej niż 40 minut.

Velahape przed

 

Efekt przed zabiegiem

 

Velahape

 

 

 

 

 

Efekt po zabiegu

 

 

 

 

Jak działa VelaShape?
VelaShape używa połączonych energii znanych jako ELOS aby skutecznie lokalizować i podgrzewać tkankę tłuszczową w obszarze zabiegowym. Dodatkowo działanie próżniowe oraz manipulacja tkankowa wyrównuje skórę pozwalając uzyskać gładszą i lepszą figurę.

Jak szybko zauważę zmianę?
Stopniowa poprawa obszaru na którym był wykonany zabieg jest już widoczna po pierwszym zabiegu – powierzchnia skóry jest gładsza, jędrniejsza i milsza w dotyku. Rezultaty w zmniejszeniu obwodu są widoczne już po pierwszym lub drugim zabiegu a redukcja cellulitu już po zaledwie 4-ech zabiegach.

Ile centymetrów obwodu można stracić dzięki zabiegowi?
W badaniach klinicznych, Pacjenci deklarują średnią redukcję o ok 3cm w obwodzie po leczeniu. W testach średni zakres redukcji obwodu wynosił od ok 2cm do 8 cm.

Czy zabieg jest bezpieczny?
Zabieg jest bezpieczny oraz efektywny dla wszelkiego rodzaju oraz koloru skóry. Nie stwierdzono żadnych krótko- lub długotrwałych efektów ubocznych wpływających na zdrowie Pacjenta.

Czy zabieg boli?
Większość Pacjentów uważa zabieg VelaShape za komfortowy – jak ciepły, głęboki masaż. Zabieg jest zaprojektowany tak aby dopasował się do poczucia komfortu i wrażliwości Pacjenta. Normalnym, jest uczucie ciepła przez kilka godzin po zabiegu, może wystąpić także lekkie zaczerwienienie w obszarze zabiegowym.

Czy rezultaty po zabiegu są trwałe?
Po pełnym cyklu zabiegowym zaleca się od czasu do czasu wykonywanie zabiegów kontrolnych. Tak jak przy wszystkich niechirurgiczne metodach zabiegowych, rezultaty są widoczne dłużej jeśli Pacjenci przestrzegają diety i regularnie ćwiczą.

Po zakończeniu zabiegu VelaShape:
Możesz od razu wrócić do swoich zajęć!
Powinnaś umówić się na kolejny termin za tydzień – starannie dobrane parametry zabiegu i wysoka moc prądu bipolarnego pozwalają osiągnąć pełen rezultat już po kuracji składającej się z 4 zabiegów,
Po zakończeniu kuracji zalecane jest wykonywanie zabiegów przypominających 1-3 razy w kwartale.
Pojedynczy zabieg VelaShape wykonujemy na jeden z wybranych obszarów ciała:
I – łydki, uda i pośladki lub
II – uda, pośladki i brzuch lub
III – ręce, dekolt i plecy.
IQ MEDICA Centrum Chirurgii Plastycznej