Różowe złoto – nowy trend w dekoracji wnętrz

Różowe złoto już od kilku sezonów króluje w kolekcjach biżuterii i zegarków największych światowych marek modowych, a teraz podbija również świat wnętrz. Jest doceniane przede wszystkim za niezwykle szlachetną ciepłą barwę oraz wysoki połysk i chętnie wykorzystywane do dekoracji różnego typu wnętrz, od tych utrzymanych w loftowym minimalistycznym stylu, po te zdecydowanie bardziej barokowe. Barwę różowego złota ma również nowa powłoka baterii oraz akcesoriów łazienkowych GROHE Grandera™ Warm Sunset.

Różowe złoto – nowy trend w dekoracji wnętrz
Różowe złoto – nowy trend w dekoracji wnętrz

Wyrafinowany odcień różowego złota

Niezwykle elegancka kolekcja GROHE Grandera™ dostępna dotychczas w dwóch wersjach kolorystycznych – chromowanej oraz chromu łączonego ze złotymi elementami – została właśnie poszerzona o linię Warm Sunset utrzymaną w ciepłych odcieniach zachodzącego słońca. Inspirowana barwami roztapiającego się na horyzoncie ognia, wprowadza do łazienki niezwykle elegancki klimat, a jej błyszcząca świetlista powierzchnia pomaga odprężyć umysł po ciężkim dniu i wpływa na dobre samopoczucie podczas wieczornej toalety. Warm Sunset  to jednocześnie ukłon w stronę tradycji oraz afirmacja nowoczesnej wrażliwości w niezwykle luksusowym wydaniu.

Ponadczasowa nowoczesność z nutką nostalgii

Prostota, elegancja i ponadczasowość. Przejrzystość i geometryczność w jednej formie. Kolekcja GROHE Grandera™ łączy w sobie cechy tradycyjnie uznawane za przeciwstawne w jeden harmonijny zamysł projektowy. Dzięki tak śmiałej koncepcji projektowej, plasuje się na równi z przedmiotami i obiektami architektonicznymi uznanymi za ponadczasową klasykę. Unikalna geometria produktu, która łączy w sobie zarówno okrągłe jak i kanciaste elementy, znalazła wśród designerów GROHE swoją definicję: „Squircle”, połączenie kwadratu (Square) oraz koła (Circle). Ta forma tworzy bazę całej kolekcji produktowej. Dzięki „Squircles” całość powierzchni przechwytuje i odbija światło, prowokując tym samym chęć bliższego spotkania.

Stylowy wygląd i efektowne detale

Kolekcja GROHE Grandera™ oferuje szeroką gamę produktów i akcesoriów, które pomogą stworzyć łazienkę oraz domowe SPA dopasowane do indywidualnych potrzeb jej użytkowników. W linii dostępne są jedno i dwuuchwytowe baterie umywalkowe, prysznicowe i wannowe, termostaty, baterie wolnostojące, a także baterie do bidetu oraz głowice i rączki prysznicowe w komplecie z drążkami i kątami ściennymi. To nie wszystko. Seria Grandera™ to również szeroki wybór wielu elementów dekoracyjnych takich jak wieszaki na ręczniki i ubrania czy dozowniki mydła również utrzymane w ciepłej kolorystyce różowego złota.

GROHE Grandera™ Warm Sunset – luksus i estetyka mają teraz nowy blask.