Sérum Éclat Extrême

serum Éclat ExtrêmeKoncentrat rozświetlający, bogaty w naturalne składniki, o delikatnej, bezzapachowej formule i ultra lekkiej konsystencji. Zapewnia natychmiastowy efekt rozświetlenia dzięki pigmentom i złotym opiłkom rozświetlającym, które odbijają światło dzięki czemu skóra jest pełna blasku, a efekt jest natychmiastowy. Zmęczona skóra odzyskuje blask i witalność.

Ekstrakt Tochi Noki pochodzący ze stuletniego drzewa, ogranicza wydzielanie melaniny, rozjaśnia plamy pigmentacyjne i ujednolica koloryt skóry.

Ekstrakt z herbaty z regionów UJI i KAWANE, bogaty w witaminy A, B2, C i E, neutralizuje działanie wolnych rodników. Ekstrakt z SHAKUYAKU, pochodzący z piwonii japońskiej, od dawna wykorzystywany w tradycyjnej medycynie japońskiej, ma działanie anty-oksydantowe oraz chroni przed wpływem zanieczyszczeń środowiska.

Opatentowanemu przez ANNAYAKE Hydraprotector, tworzy film ochronny na powierzchni skóry, chroni ją przed odwodnieniem i wpływem szkodliwych czynników zewnętrznych, a tym samym przedłuża działanie innych pielęgnujących składników. Efekt widoczny jest już po pierwszej aplikacji – skóra jest pełna blasku, witalności i energii.

Doskonałe rezultaty dzień po dniu.
Opinia kobiet na temat produktu po 4 tygodniach stosowania:
« Moja skóra jest bardziej świetlista » – 95% kobiet
« Moja skóra jest delikatniejsza » – 100% kobiet
« Kolor jest ujednolicony » – 100% kobiet
« Odczuwam natychmiastowy komfort » – 90% kobiet
« Moja skóra jest zregenerowana» – 80% kobiet

Stosowanie: Aplikacja na krem dzienny
Pojemność: 30 ml (flakon próżniowy)
Cena: 478 zł

Tuesday, 27 January 2009