Slow life. Zwolnij i zacznij żyć. Joanna Glogaza

Nie odkładaj życia na potem. Jeśli chcesz żyć pełniej, zacznij stawiać pierwsze kroki. Slow life to nie moda. To konieczność!

Fot. Materiały Prasowe
Fot. Materiały Prasowe

Każda z nas zna to uczucie: nie mam na nic czasu. Co jeśli okazuje się, że dłuższa doba nic nie zmieni, a ważna jest tylko zmiana naszego podejścia? Joanna Glogaza w swojej najnowszej książce „Slow life. Zwolnij i zacznij żyć” pokazuje prosty i bardzo „slow” sposób na przyjemne, bezstresowe życie.

Masz wrażenie, że czas przecieka ci przez palce? Znów łapiesz się na tym, że zamiast sprawnie wykonać zadania, surfujesz po sieci? Martwisz się, że ciągle coś cię omija? Nie umiesz odpoczywać bez poczucia winy?

Slow life wcale nie oznacza, że jedynym ratunkiem jest przeprowadzka na wzgórza Toskanii. Wystarczy po prostu żyć w swoim tempie i celebrować codzienność. To właśnie najzwyklejsze wtorki i czwartki decydują o tym, jak przeżywamy swoje życie.

Planuj odpoczynek. Wyznaczaj granice i priorytety. Próbuj nowych rzeczy, aby znaleźć te, które sprawiają ci największą przyjemność. Zaprzyjaźniaj się na nowo nawet z tymi, których już znasz.

Książka w sprzedaży już od 1 czerwca! Zakochajmy się w życiu na nowo!