Słuchaj audycji „Ciastko z dziurką” i wygrywaj nagrody!

Już dziś zapraszamy do słuchania audycji "Ciastko z dziurką", która jest emitowana w każdą środę. Po raz kolejny przedstawimy damski i męski punkt widzenia na tematy męsko-damskie. Tym razem porozmawiamy o gotowaniu zarówno w wersji damskiej jak i męskiej. Kto według Was lepiej gotuje? Kobiety czy mężczyźni? :) Do usłyszenia!

AUDYCJA

Drogie Czytelniczki i drodzy Czytelnicy,

Jak to jest z tym gotowaniem? Kobieta ma siedzieć w kuchni czy jednak to mężczyźni gotują najlepiej? Problem rozwiążemy w środę w audycji „Ciastko z dziurką”, bo o gotowaniu właśnie będziemy rozmawiać! A przy okazji, jak co tydzień, mamy dla Was konkurs!

O nagrodzie:

Garnek ceramiczny Kukini!

Fantazyjnie kolorowy, kosmiczny w formie, a przy tym lekki i dla miłośników lekkiej kuchni stworzony. Nie nagrzewa się z zewnątrz, nie lepi, nie ocieka gorącą wodą, a specjalna, aż poczwórna warstwa ceramiczna i jedna warstwa aluminium pozwala na użycie niewielkiej ilości tłuszczu…

Co zrobić, aby wygrać?

  1.  Wystarczy, że zadzwonisz do redakcji Radia Hobby pod numer telefonu +48 22 7 666 666 (cena za połączenie wg stawki operatora) w trakcie trwania audycji (środa, 25 maja br między 11.00-12.00) i wybrać najlepsze ciasto na Dzień Matki z naszych propozycji!
  2. Polubisz fan page Obcasy.pl i i post z konkursem Audycji „Ciastko z dziurką” oraz Radio Hobby na Facebooku oraz udostępnij informację o audycji na swoim profilu.

Nowa audycja „Ciastko z dziurką”

Jednocześnie chcielibyśmy zachęcić do słuchania radia Hobby i naszego cyklu „Ciastko z dziurką” nadawanego w każdą środę o 11.00, w którym będziecie mogli wygrać ciekawe nagrody.

Radio Hobby

Radio HOBBY 89,4 FM to obecnie najdynamiczniej rozwijające się medium w północnej Aglomeracji Warszawskiej i w północnej części Mazowsza. Codziennie tysiące (między innymi) Legionowian, Nowodworzan, mieszkańców Serocka, Nieporętu, Wołomina, Radzymina, Białołęki, Bemowa, Targówka, Pragi Północ, Tarchomina, …,  wybiera radio NAJLEPSZE NA MAZOWSZU.

Regulamin konkursu

1. Konkurs rozpocznie się 25 maja o godzinie 11.00 i  będzie trwał przez godzinę do 12.00. Ogłoszenie wyników nastąpi wraz z prawidłową odpowiedzią na zadane pytanie, która padnie podczas rozmowy ze słuchaczem.

2. Uczestnikiem konkursu może być każda osoba fizyczna poza pracownikami i współpracownikami portalu i Radia Hobby.

3. Uczestnik wyraża zgodę na publikację swoich danych pozostawionych w komentarzu oraz na przetwarzanie danych w celach działań marketingowych.

4. Wygra słuchacz, który zadzwoni i odpowie na pytanie konkursowe.

5. Nad prawidłowością przeprowadzenia konkursu czuwa autor audycji.

6. Portal nie ponosi odpowiedzialności za dostarczenie wadliwych nagród lub opóźnienie z winy poczty lub innego kuriera.

8. Nagroda nie podlega również wymianie na wartość gotówkową lub inną nagrodę. Wszelkie reklamację należy zgłaszać na adres konkurs@obcasy.pl z podaniem powodu oraz dokładnych danych osobowych w ciągu 7 dni od ogłoszenia wyników.

9. Informacja o wygranej słuchaczce zamieszczona zostanie na stronie konkursu.

10. Nagroda zostanie wysłana w ciągu 21 dni roboczych od zakończenia konkursu lub będzie możliwa do odebrania w redakcji Radia Hobby.