Święto Kobiet w świetle biznesu: Konferencja Top Woman Experience

Święto Kobiet w świetle Bbiznesu: Konferencja Top Woman Experience

W wydarzeniu wzięło udział blisko 600 osób. Znalazły się wśród nich otwarte na zmiany, ciekawe nowych trendów i nastawione na sukces kobiety, a także odpowiedzialne społecznie i wspierające ich rozwój firmy. Wśród gości nie mogło zabraknąć też panów.

Kobieca siła w biznesie

„Promowanie równości, efektywne wykorzystanie atutów płynących z kobiecości oraz wzajemne wsparcie w rozwoju osobistym i zawodowym stanowiły główne tematy tegorocznej konferencji Top Woman Experience – 'Kobieca energia w biznesie’, która odbyła się 6 marca 2024 roku w Arche Hotel Krakowska w Warszawie” – podkreśla organizatorka Krystyna Swojak.

Święto Kobiet w świetle Bbiznesu: Konferencja Top Woman Experience

Celebracja kobiecości i wsparcia biznesowego

„Konferencja ta była idealną okazją do świętowania walorów kobiecości, a także zachęcania pań do wykorzystywania swojego potencjału i stawiania sobie ambitnych celów” – zauważa Swojak. „Jako Top Woman wspieramy kobiety nie tylko ze względu na nie same, ale też dlatego, że ich doświadczenie i ogromna energia potrzebna jest całemu środowisku biznesowemu”.

„Dzień konferencji to czas, gdy w jednym miejscu zgromadza się siła, pasja i determinacja kobiet, które każdego dnia kształtują oblicze branży nieruchomości” – podkreśla Swojak. „To jeden z tych dni, którym przewodzi hasło 'Kobieta Kobiecie Przyjacielem i Wsparciem'”.

Święto Kobiet w świetle Bbiznesu: Konferencja Top Woman Experience

Inspirujące prelekcje i dyskusje

„Nie da się żyć i robić fantastycznych rzeczy, nie uwzględniając siebie” – przekonuje psycholożka Joanna Flis. „Jeżeli nie staniesz w prawdzie ze sobą i wobec siebie, to Twoje ciało będzie się buntować i twoja psyche też, bo ona jest mądrzejsza od Ciebie”.

Budowanie siły poprzez współpracę

Podczas debaty 'Kobieta kobiecie wilkiem – prawda czy fałsz? rozmawialiśmy o swoich doświadczeniach płynących z relacji z kobietami oraz zachęcaliśmy panie do odwagi i dawania sobie przyzwolenia na popełnianie błędów” – relacjonuje Magdalena Rutkowska.

Przemiana trwa i wymaga zaangażowania każdej ze stron i pań, i panów” – zauważa Rutkowska. „Nagradzamy wszelkie inicjatywy, które zmierzają do wyrównywania szans kobiet i mężczyzn, ale jednocześnie musimy przeciwdziałać stereotypom związanym z aktywnością płci.

Święto Kobiet w świetle Bbiznesu: Konferencja Top Woman Experience
Święto Kobiet w świetle Bbiznesu: Konferencja Top Woman Experience

Całość wydarzenia uświetnił stand-up Aleksandry Radomskiej, joga śmiechu prowadzona przez Elę Dąbrowską oraz występ artystyczny chóru SouLadies. Na koniec uczestniczki miały możliwość wzięcia udziału w moderowanym networkingu tzw. Business Speed Dating prowadzonym przez trenera Artura Sójkę.

Patronat nad wydarzeniem objęły między innym: