Sylwia Juszczak i Mikołaj Krawczyk wzięli sekretny ślub

Kameralna uroczystość zaślubin znanego aktora z Sylwią Juszczak połączona została z chrztem ich córki. Młoda para podzieliła się z fanami zdjęciami ślubnymi, opatrzonymi poruszającymi wpisami.

Sylwia Juszczak i Mikołaj Krawczyk wzięli sekretny ślub. Foto. Instagram mikolaj_krawczyk_official

Związek Sylwii Juszczak i Mikołaja Krawczyka od samego początku wzbudzał duże zainteresowanie medialne. Aktor wcześniej związany był z Anetą Zając, z którą miał dwóch synów, Roberta i Michała. Rozpad ich relacji był szeroko komentowany w mediach. W stosunku do Krawczyka i Agnieszki Włodarczyk, z którą związał się po rozstaniu z Zając, posypała się lawina negatywnych komentarzy.

Sylwia Juszczak i Mikołaj Krawczyk wzięli sekretny ślub. Foto. Instagram mikolaj_krawczyk_official

Po negatywnym odbiorze przez media, Krawczyk chronił swoją prywatność oraz ostatni związek z Juszczak. W 2017 roku para wzięła ślub cywilny. Dwa lata później na świat przyszła ich córka. Teraz zakochani podzielili się z mediami informacją, że w minioną sobotę – 14 września, wzięli ślub kościelny oraz ochrzcili córeczkę:

,,Dziasiaj, w obecności rodziny, przyjaciół i najbliższych złożyliśmy przysięgę małżeńską i ochrzciliśmy naszą jedyną córkę!!!😀 Cieszcie się z nami!!!😀 To wyjątkowy czas!!!❤️😍 Sekretny ślub!😎” – napisał Mikołaj Krawczyk, zaś jego żona dodała:

,,Czy jest w życiu coś piękniejszego niż MIŁOŚĆ? Jestem pewna, że nie ma nic bardziej wartościowego… To wyjątkowe i prawdziwe uczucie, którym możemy się wymienić z najbliższymi jest absolutnie bezcenne” 

Panna młoda ubrana była w białą suknię, z odsłoniętymi ramionami, zaprojektowaną przez Violę Piekut. Pan Młody zaprezentował się w klasycznym stroju – założył garnitur i muchę. W odpowiedzi na liczne gratulacje spływające od fanów, Krawczyk zamieścił kolaż zdjęć ślubnych i opatrzył je wpisem:

,,To się stało i dzieje naprawdę!!! Aaaaaaaaaa!!!😀 Wysyłamy Wam mnóstwo pozytywnej energii!!! I dziękujemy Wam za całą dobrą wysłaną i wciąż płynącą do nas dobrą energię!!!”

Młodej parze na nowej drodze życie życzymy wszystkiego Najlepszego!

Wpis znaleziono dzięki:

- Mikołaj Krawczyk

- Sylwia Juszczak

- Polski aktor