Tablet V9 od ZTE – funkcjonalność i rozrywka zamknięte w jednym urządzeniu

Tablet V9 od ZTE - funkcjonalność i rozrywka zamknięte w jednym urządzeniuTablet V9 od ZTE to sprzęt dopasowany do bardzo zróżnicowanych potrzeb. Oprogramowanie Android zapewnia mu wielofunkcyjność, a dla użytkowników oznacza całą gamę możliwości.
Urządzenie posiada zarówno opcję połączenia z Internetem za pomocą sieci WLAN, jak również obsługuje połączenia głosowe przy użyciu sieci GSM czy UMTS. Dodatkowo tablet jest przystosowany do korzystania z opcji GPRS, EDGE, HSDPA i HSUPA, co usprawnia przesyłanie danych na odległość. V9 posiada również nieco bardziej rozrywkowe oblicze. Jak każdy tablet może służyć jako e-reader, a wygodę i komfort podczas czytania zapewnia 7” ekran o rozdzielczości WVGA 480 x 800. Urządzenie posiada także odtwarzacze plików audio-video, radio FM i obsługuje m.in. takie popularne formaty plików, jak Mp3 czy MPEG4. T

Tablet posiada poza tym wbudowany aparat fotograficzny i jest przystosowany do obsługi gier, a dotykowy ekran i pokładowy G-sensor odkrywają nowe możliwości podczas wirtualnych zmagań i zapewniają naprawdę dobrą zabawę. Taki wachlarz funkcji sprawia, że z V9 u boku po prostu nie można się nudzić. Kreatorzy urządzenia, uwzględniając jego mobilne przeznaczenie, nadali mu wyjątkowo smukły design i niewielkie rozmiary. Dzięki temu tablet ZTE jest nie tylko wszechstronny, lecz również bardzo wygony i poręczny. Kolejną opcją sprzętu jest wbudowana nawigacja wraz z mapami Google, dzięki czemu kierowcy mogą zaoszczędzić na zakupie kolejnego urządzenia i z powodzeniem używać w samochodzie tabletu ZTE.
Innym udogodnieniem stworzonym z myślą o użytkownikach jest funkcja wirtualnej klawiatury – niewielka rzecz, a jednak bardzo ułatwiająca pisanie wiadomości. Urządzenie posiada wbudowaną pamięć, a także możliwość instalacji zewnętrznej karty pamięci SD o pojemności do 32GB.

Tablet V9 od ZTE to innowacyjne, poręczne urządzenie, stworzone z myślą o wygodzie i potrzebach użytkowników, łączące w sobie wielość funkcji z niebanalnym designem