Targi Ślubne UROCZYSTOŚĆ w historycznym wnętrzu Reduty Banku Polskiego!

14-go kwietnia w Reducie Banku Polskiego odbyły się Targi Ślubne UROCZYSTOŚĆ. W drugiej odsłonie tego wydarzenia wzięło udział ponad 50-ciu Wystawców z branży ślubnej!

Foto instagram.com/terazpowiesztak

UROCZYSTOŚĆ to Targi dla Par Młodych, które szukają nietypowych rozwiązań na swoje wesele. Odbyły się w Reducie Banku Polskiego – historycznym, ponad stuletnim wnętrzu, które organizatorzy UROCZYSTOŚCI – Agencja Teraz Powiesz TAK wybrali nie bez przyczyny. Z założenia UROCZYSTOŚĆ odbywać ma się bowiem w industrialnych przestrzeniach stolicy. Pierwsza edycja miała miejsce w budynku Szarotka znajdującym się na terenie zabytkowego Fortu Mokotów.

Wystawcy zaprezentowali ofertę na najwyższym poziomie. Imprezie towarzyszyła tym razem ekipa „Pytania na Śniadanie”. Reportaż z wydarzenia można obejrzeć w kanale internetowym programu TVP2.

Foto Instagram.com/uroczystosc_targi_slubne

Firmy, które wzięły udział w drugiej odsłonie Targów to marki godne uwagi. Charakteryzuje je przede wszystkim nowoczesne podejście do tematyki ślubnej oraz nowatorskie rozwiązania. Wspaniałym przykładem mogą być tu prace artystki o pseudonimie Folkisz, która w Reducie zaprezentowała swoje autorskie papierowe dekoracje w kolorze złotym.

Foto instgram.com/uroczystosc_targi_slubne

Podczas Targów swoje kolekcje zaprezentowały także firmy, które brały udział w pierwszej edycji UROCZYSTOŚCI, takie jak: Pracownica Cukiernicza Panna, Atelier sukni ślubnych Warsaw Poet, stylistka ślubna Biel kreacja ślub.na, Wasze obrączki, Pitti Style, Wianki Pianki, Iwogg, Love Prints oraz minimalistyczna papeteria ślubna Wedding Mark.

Foto instagram.com/uroczystosc_targi_slubne

I tym razem nie zabrakło fotografów ślubnych. Spotkać można było znakomitą Kamilę Gołębiewską Via Birdie, Magdalenę Mizerę, czy Paulę Romanowską. Było na co popatrzeć!

Foto instagram.ocm/uroczystosc_targi_slubne

Za dekoracje w Reducie odpowiadał organizator wydarzenia. Teraz Powiesz Tak zaprezentowało swoje najnowsze pomysły dekoracji ślubnych. Romantyczne bukiety w kolorach pudrowego różu połączone zostały z meblami w stylu vintage i udekorowaną zabytkową ramą. Wyszło pięknie!

Foto Instagra.com/uroczystosc_targi_slubne

Wśród Wystawców pojawiły się także nowe marki, a wśród nich: bielizna nocna Le Brate, personalizowane świece Candly czy delikatne dodatki ślubne zrobione z kamyczków, Stone Story. Ten wyjątkowy dzień uświetniła zaś muzyka na żywo w wykonaniu duetu Harfa i Skrzypce. Kolejna UROCZYSTOŚĆ już 21 października!