The Sims 3 Zostań Gwiazdą – najlepszy talent show w Polsce


Zmierz się z innymi Simami i zdobądź popularność oraz uznanie milionów graczy! Sława nigdy nie była tak blisko! Od kilku lat programy talent show cieszą się ogromną popularnością na całym świecie.

Także w Polsce każdy znajdzie coś dla siebie pośród programów poświęconych m.in.: śpiewaniu, tańczeniu, magii czy chociażby jeździe figurowej na lodzie. Firma Electronic Arts wychodzi naprzeciw oczekiwaniom milionów ludzi, proponując nową formułę talent show. Dzięki kreatywnej współpracy z piosenkarką Katy Perry powstała ciekawa propozycja dla osób lubiących rywalizację i dobrą zabawę – dodatek do gry The Sims 3 Zostań Gwiazdą, który umożliwia każdemu z nas zrobienie światowej kariery. Jeżeli pragniesz spróbować swoich sił na scenie przed publicznością i fascynuje Cię kariera artysty, wciel się w z jedną z postaci The Sims 3.

Zostań Gwiazdą
W limitowanej wersji The Sims 3 Zostań Gwiazdą Katy Perry Edycja Kolekcjonerska (dostępnej wyłącznie w salonach Empik oraz w przedsprzedaży na stronie www.empik.com), oprócz standardowej, gry użytkownicy mają do dyspozycji dodatki, takie jak: ubrania, rekwizyty sceniczne i fryzurę Katy Perry. W wydaniu tym znalazł się także plakat i repliki kostek gitarowych piosenkarki.

Gra oferuje cztery ścieżki kariery oraz związane z nimi cechy i marzenia życiowe Simów. Wirtualne postacie mogą osiągnąć sukces występując na scenie jako piosenkarze, akrobaci, magicy albo DJ.
W grze użytkownik towarzyszy Simowi zarówno w zdobywaniu kolejnych szczebli kariery jak i w chwilach upadku – gdy zostanie negatywnie oceniony przez innych graczy. Funkcje społecznościowe SimPort pozwalają na informowanie przyjaciół o aktualnych wydarzeniach w świecie gry oraz wysyłanie swoich bohaterów na koncerty do gry znajomego. W drodze na szczyt nasz Sim może korzystać z zupełnie nowych funkcji: projektowania scen, kreowania postaci, a także ze specjalnych dodatków takich jak elementy odzieży lub unikatowe umiejętności.

the simsDodatek The Sims 3 Zostań Gwiazdą stał się inspiracją dla twórców serialu internetowego The Supermes emitowanego w Wielkiej Brytanii przez Channel 4 Education. Serial został stworzony w realiach The Sims i zgodnie z założeniem ma pomagać widzom w codziennym życiu myśleć pozytywnie i nie przejmować sie porażkami. The Supremes pozwala wpływać i decydować o losach czterech Simów – Clare, Anity, Ryana i Roberta – które pewnego dnia postanowiły razem zamieszkać. Dzięki Simom widzowie mogą podróżować do nowych światów i spełniać swoje marzenia.

Spodziewana cena edycji standardowej The Sims 3 Zostań Gwiazdą – 99,00 zł