To koniec show Ellen DeGeneres! Program zniknie z anteny

Znane amerykańskie talk-show było emitowane przez 20 lat. Na kanapie Ellen gościły największe gwiazdy. Niestety prowadząca potwierdziła, że 19. sezon programu będzie ostatnim.

The Ellen
To koniec show Ellen DeGeneres! Program zniknie z anteny. Foto Instagram @ellendegeneres_fc

„The Ellen DeGeneres Show” cieszyło się olbrzymią popularnością. W sumie wyemitowano kilka tysięcy odcinków programu z charyzmatyczną prowadzącą w roli głównej. Niestety jakiś czas temu wyszły na jaw fakty dotyczące sposobu, w jaki Ellen traktowała swoich współpracowników. Okazało się, że na planie talk-show panuje toksyczna atmosfera, przez co z ekipy odeszło troje producentów. Ponadto niektórzy zarzucali DeGeneres, że od początku pandemii nie otrzymali wynagrodzenia za swoją pracę. Inni twierdzili, że gwiazda dopuszcza się mobbingu oraz dyskryminacji.
Ellen straciła w oczach publiczności. Jak jednak twierdzi, nie jest to powód, dla którego program zniknie z anteny. Przyczyną ma być brak wyzwań, jakie powinien stawiać talk-show przed prowadzącą.

Choć program jest wspaniały i zabawny, to już nie jest dla mnie wyzwanie – wytłumaczyła Ellen decyzję o przerwaniu emisji formatu.

„The Ellen DeGeneres Show” zakończy się wraz z ostatnim odcinkiem 19 sezonu. Zniknie z anteny w 2022 roku.