Ułóż rymowany wierszyk wielkanocny i wygraj wagę łazienkową!

Ułóż wierszyk wielkanocny i wygraj wagę łazienkową!

IMG_6125Kochani,

Mamy dla Was Wielkanocny konkurs! Nie ma się co oszukiwać – Święta prawie zawsze kończą się większą liczbą na wadze. W tym magicznym czasie nie żałujemy sobie pyszności i spędzamy dużo czasu przy stole. Aby skontrolować ile ewentualnie przybyliście przez święta chcemy podarować wam elektroniczną wagę łazienkową firmy Adler! Wystarczy, że ułożycie kilku wersowy rymowany wierszyk o świątecznej tematyce!

Do wygrania super nagrody!

Precyzyjna elektroniczna waga łazienkowa z udźwigiem maksymalnym 150 kg. Doskonały wybór dla sportowców, osób odchudzających się i innych osób dbających o masę ciała. Wykonanie z wytrzymałego szkła hartowanego zapewnia bezpieczeństwo użytkowania i nadaje estetycznego wyglądu. Wysoka dokładność (100 g) pozwala na precyzyjny pomiar. Waga posiada funkcję zerowania wyniku oraz wskaźniki: przeciążenia i zużycia baterii. Automatyczne wyłączanie pomaga oszczędzać energię i zwiększa wygodę korzystania. Zaletą jest czytelny wyświetlacz, gwarantujący łatwy odczyt.

Aby wygrać należy:

  • Ułożyć rymowany wierszyk na temat Wielkanocy, który będzie miał od 4 do 8 wersów (zamieść go w komentarzu POD WPISEM KONKURSOWYM)
  • Polubić naszego Facebooka Obcasy.pl i polecić 3 znajomym

 

Konkurs rozpoczynamy dzisiaj (22.03.2016) i kończymy w czwartek o północy (24.03.2016). Wyniki ogłosimy 25 marca o godzinie 12:00.

Regulamin konkursu znajdziesz tutaj >>>

WYGRYWA PAN

Oto jego zwycięska rymowanka:

Nie zostało mi wiele przyjemności
tylko jedzenie i chodzenie w gości.
Wielkanoc to czas wielkiej biesiady
porzucam, więc o dietach wszelkie rady.

 

Popuszczać pasek to słuszna zasada,
obrażać wszak gospodarza nie wypada.
Docenić trzeba jego wielki wysiłek,
po świętach będziemy dbać o tyłek.

 

Przeczytaj poprzedni wpis:
Sernikobrownie z wiśniami

Dla tych, którzy lubią poeksperymentować w kuchni, a dodatkowo są łasuchami „sernikowego szaleństwa” marka  Kompozycja puszystego twarożku z odrobiną ciasta...

Zamknij