W Dzień Kobiet, zrób sobie prezent i… rozpocznij zdrowsze życie!

W Dzień Kobiet każda kobieta powinna pomyśleć o sobie. To idealny moment na zrobienie sobie prezentu i rozpoczęcie zdrowszego i piękniejszego życia.

dzien_kobiet_zrob_sobie_prezent
W Dzień Kobiet, zrób sobie prezent i… rozpocznij zdrowsze życie!

Wiele kobiet marzy o smukłej sylwetce i dobrym samopoczuciu. W dzisiejszych zabieganych czasach nie zawsze mają chwilę, by pomyśleć o realizacji tych marzeń. 8 marca to dobra data, by wreszcie zacząć dbać o siebie. Do lata jest przecież jeszcze trochę czasu! − Dzień Kobiet to dobry moment, by zrobić ten pierwszy krok i zacząć zdrowsze, i piękniejsze życie – przekonuje Konrad Gaca, ekspert ds. leczenia otyłości, specjalista żywieniowy.

Odważ się na zmiany

Szczupła sylwetka i dobre samopoczucie? To prezenty, które kobiety same mogą sobie podarować! Przecież wygląd i zdrowie mają ogromny wpływ na jakość życia − to, jak czują się we własnym ciele wpływa na ich sukcesy w życiu prywatnym i zawodowym. − Pozbycie się nadwagi często powoduje, że kobiety zupełnie zmieniają swoje dotychczasowe życie. Zaczynają odnosić sukcesy i realizować swoje marzenia – mówi twórca autorskiej metody odchudzania GACA SYSTEM. − Znam wiele kobiet, które po redukcji wagi zaczęły wręcz nowe życie – dodaje.

zrob_sobie_prezent_na_dzien_kobiet
W Dzień Kobiet, zrób sobie prezent i… rozpocznij zdrowsze życie!

Popracuj nad poczuciem własnej wartości

Decydując się na walkę ze zbędnymi kilogramami, należy pamiętać o tym, jak ważne jest znalezienie odpowiedniej motywacji i wyznaczenie sobie celu, jaki chcemy osiągnąć. – Gdy mamy konkretnie wyznaczony cel i wiemy, do czego dążymy, wystarczy trzymać się ustalonych założeń i cieszyć się z nadchodzących zmian – mówi ekspert. Odchudzanie może być pozytywną przygodą – wszystko zależy od odpowiedniego nastawienia. – Należy skupiać się na własnych staraniach i nie pozwalać otoczeniu ingerować w nasze plany i działania – przekonuje. Mimo braku wiary i wsparcia, nawet u najbliższych, należy dążyć do wyznaczonego celu i pokonywać napotkane przeszkody. – To sprawia, że stajemy się silniejsi i bardziej gotowi na sukces – stwierdza.

Inspiruj się sukcesami innych

Z metody Mądrego Odchudzania Gacy skorzystało już tysiące Polaków – osiągając naprawdę zachwycające wyniki. Jedną z takich osób jest Beata Gliwka − kobieta która odważyła się zawalczyć o swoje marzenia. Przez całe swoje życie była osobą otyłą i pełną kompleksów. Kolejne podejmowane przez nią próby chudnięcia kończyły się niepowodzeniami, a efekty po „suplementach cud” były krótkotrwałe. Decyzję o walce z otyłością podjęła w dniu swoich 40. urodzin – chciała zrobić prezent sobie i swojej rodzinie. Zgłosiła się do ogólnopolskiej akcji „Chudniesz – wygrywasz Zdrowie”, organizowanej przez Konrada Gacę, schudła 46 kg i rozpoczęła nowe życie. Odzyskała chęci do działania, tryska energią i optymizmem. Dzięki konsekwencji w realizacji wszystkich wyznaczonych jej zadań – regularnych treningów i przestrzegania diety, osiągnęła sukces. Teraz jest szczęśliwą i spełnioną kobietą, która zachęca wszystkich do walki z nadwagą i spełniania swoich marzeń.