Wiemy, które miasta najładniej rozbłysły na Święta

Internauci wybrali 16 najładniej świątecznie oświetlonych miejsc w Polsce. Zobaczcie, które miasta mogą być dumne ze swojego oświetlenia.

Wiemy, które miasta najładniej rozbłysły na Święta – Stalowa Wola

Oprócz satysfakcji, każde z nich otrzyma energooszczędny sprzęt o wartości 10 000 zł, który trafi do potrzebujących. Wszyscy regionalni laureaci zakwalifikowali się do rundy finałowej, która potrwa do 15 stycznia. Zwycięzca „Świeć Się z Energą” otrzyma dodatkowy nowoczesny sprzęt AGD o wartości 40 000 zł. Głosuj codziennie na SwiecSie.pl.

Wiemy, które miasta najładniej rozbłysły na Święta – Częstochowa
Wiemy, które miasta najładniej rozbłysły na Święta – Mrągowo

O wejście do finału Plebiscytu „Świeć się z Energą” walczyły 143 miasta. Najwięcej miejscowości zgłosiło się ze Śląska – aż 21. Wszyscy finaliści otrzymają  praktyczne urządzenia marki Amica o łącznej wartości 10 000 zł. W skład każdego zestawu wchodzi: kuchnia elektryczna, zmywarka, dwie lodówki, dwie pralki, dwie mikrofale, dwa blendery, dwa parowary, sokowirówka i dwa czajniki elektryczne.

Miasto, które zdobędzie tytuł „Świetlnej Stolicy Polski” otrzyma dodatkowy sprzęt AGD o wartości 40 000 zł. Wszystkie nagrody trafią do domów dziecka, ubogich rodzin i osób starszych. W tegorocznym finale plebiscytu walczą: Aleksandrów Łódzki, Bydgoszcz, Częstochowa, Legnica, Łomża, Mrągowo, Nowa Sól, Olkusz, Opole, Ostrów Wielkopolski, Pelplin, Połczyn-Zdrój, Radom, Stalowa Wola, Starachowice oraz Zamość. Głosy będzie można oddawać codziennie na stronie SwiecSie.pl albo za pośrednictwem dedykowanej aplikacji od 8 do 15 stycznia.

Wiemy, które miasta najładniej rozbłysły na Święta – Zamość

Kluczem do zwycięstwa w akcji jest nie tylko świąteczny wystrój miasta, ale przede wszystkim liczba zdobytych głosów. Udowodnili to mieszkańcy Stalowej Woli, którzy są dumni ze swojego, pięknie wyglądającego, miasta. Dzięki ich zaangażowaniu udało się nam pokonać trzykrotnie większy Rzeszów – mówi Lucjusz Nadbereżny, Prezydent Miasta Stalowej Woli. – Cieszymy się, że będziemy mogli pomóc potrzebującym z naszego miasta. Zachęcam do systematycznego głosowania. Mam nadzieję, że uda nam się zdobyć tytuł „Świetlnej Stolicy Polski” i kolejne charytatywne nagrody – dodaje.