„Włosów Kępa” – pasja, doświadczenie i klimat

Salon "Włosów Kępa" istnieje od stycznia 2016 roku i mieli okazję pracować przy sesjach modowych min. dla Olsena, magazynu ELLE, magazynu GLAMOUR, Philips Polska, czy Agencji fotograficznych. Biorą również udział w akcji charytatywnej "Daję Głowę" oraz współpracują przy pokazach fryzjerskich.

„Włosów Kępa” – pasja, doświadczenie i klimat

Paweł Jaśniewski – właściciel salonu jest autorem wielu artykułów w prasie, m.in. Wysokie Obcasy, Logo, Twój Styl, Glamour, Olivia, Naj Magazyn i innych. Współtwórca pokazów fryzjerskich na terenie całego kraju. Oprócz codziennej pracy w salonie posiada wieloletnie doświadczenie w branży szkoleniowej pracując dla prestiżowych marek fryzjerskich. Zmysł artystyczny oraz wysokie kwalifikacje zawodowe zaowocowały gronem zadowolonych i powracających klientek.

Fryzjerstwo to dla mnie sztuka kreacji zarówno w codziennej pracy w salonie, jak i na płaszczyźnie edukacyjnej. Moja praca to nie tylko wyzwania, to również spełnianie oczekiwań wymagającej w dzisiejszych czasach klienteli. Inspiracje i naukę czerpię z najbardziej prestiżowych akademii fryzjerskich m.in. Londynu, Paryża czy Mediolanu. – mówi właściciel.

Motto przede wszystkim!

Salon Fryzur „Włosów Kępa” to nietuzinkowe miejsce na fryzjerskiej mapie Warszawy. Cenią sobie indywidualne podejście nie tylko do klienta, ale również do panujących trendów. Przemawia za nimi zamiłowanie do sztuki fryzjerskiej zmieszane z dużą dawką talentu oraz pewną dozą artystycznego szaleństwa. Dzięki temu każdej osobie przekraczającej progi salonu zagwarantować można znakomitą atmosferę oraz jakość świadczonych usług. Kreatywność, profesjonalizm oraz zadowolenie klientów to ich dewiza.

„Włosów Kępa” – pasja, doświadczenie i klimat

Przecież liczy się też wnętrze!

Motywem przewodnim salonu jest styl industrialny. Utrzymane w chłodnym klimacie wnętrze zdobią oryginalne pofabryczne lampy oraz duże lustra w czarnych, żelaznych ramach. Lustra nie tylko podkreślają charakter miejsca, ale również odbijają światło nadając wnętrzu dodatkową przestrzeń. Wykonane na zamówienie metalowe stanowiska fryzjerskie to efekt koronkowej pracy specjalisty. Industrialny styl podkreślają ściany stylizowane na surowy beton oraz szara podłoga. Dominujący w salonie wystrój przełamują starannie dobrane dodatki z drewna naturalnego oraz duże okna gwarantujące dostęp do światła dziennego. Odcienie szarości łagodzi również świeży bukiet sezonowych kwiatów.

„Włosów Kępa” – pasja, doświadczenie i klimat

Mimo surowego wnętrza klienci mogą liczyć na ciepłą atmosferę oraz świeżo parzoną kawę lub aromatyczną herbatę.

Redakcja jest zauroczona tym miejscem i poleca! Nikt nie wyjdzie stamtąd skrzywdzony.