Wszystkie odcienie mody w lakierach

Wejdź do dzielnicy mody, smaku, niezależnego stylu i zniewalającej woni kwiatów. Melrose Avenue to najmodniejszy adres w Mieście Aniołów. Poczuj upalną atmosferę niezwykłych butików.

lakiery orly

Tu znajdziesz topowe stylizacje, modowe perełki, poznasz wyjątkową kuchnię i otulisz się zapachem kwiatowych kompozycji. Aleja prowadząca z Silver Lake do Beverly Hills to modowy azyl gwiazd.
Mieszanka stylów, smaków i zapachów sprawia, że to miejsce jest tak wyjątkowe. Kolekcja
Melrose Avenue Orly to zestaw kwitnących kobiecych barw:

Beautifully Bizarre

Niezależny, delikatny róż. Beztroski i smakowity niczym smak balonowej gumy do żucia.
Naturalny, perłowy shimmer zdumiewająco mocno przyciąga wzrok. Taki kolor na paznokciach w słońcu L.A. wygląda świeżo i bardzo kobieco.

Vintage

Awangardowa turkusowa mięta to wizytówka indywidualistki. Melrose Avenue uwielbia szlachetny styl. Ten szklisty odcień pozwoli powrócić do korzeni. Zestawienie epokowej klasyki i codziennego luzu to ulubiony look gwiazd.

Trendy

Dziewczęcy róż w wydaniu nude nigdy nie wyjdzie z mody. Elegancki, słodki i kobiecy niczym kwiaty na rozgrzanej Melrose Avenue. Krystaliczny, szlachetny połysk sprawi, że poczujesz
klasyczny styl nawet w szortach i letnim kapeluszu.

Feel the Funk

Energetyczny koktajl z szalonych, różowo – fioletowo – żółtych drobinek. Mieszanka ciekawa i różnorodna niczym uliczny zgiełk. Poczuj rytm Miasta Aniołów. Zobacz jak skrzące się drobinki tworzą na paznokciach witalną harmonię.

Hip and Outlandish

Poznaj niezwykłe zakamarki alei gwiazd. Stylowe butiki zadziwią Cię swoją różnorodnością.
Głęboki morski turkus to intrygująca propozycja dla niezależnych. Jeśli kochasz wolność – musisz poznać ten kolor.

Window Shopping

Skuś się na dojrzałą malinę! Ten słodki smak znajdziesz wśród kuchennych inspiracji, jeśli usiądziesz na kawę przy Melrose Avenue. Window Shopping wabi kwitnącą głębią. Nie oderwiesz od niego wzroku.

Pojedynczy lakier 18 ml w cenie 39,00 zł
Zestaw lakierów 4×5,3 ml w cenie 60,00 zł