Wybieraj wystarczająco dobrze. Agnieszka Jucewicz

Współczesny świat każe nam nieustannie wybierać. Zawsze można więcej, szybciej, dalej, a ci, którzy nie dają rady – po prostu niewystarczająco się starają. Jak wybrnąć z tego labiryntu złudzeń? Jak radzić sobie z lękiem przed popełnianiem błędów? Jak zrezygnować z tego, co nam szkodzi? Jak wybierać mądrze?

Wybieraj wystarczająco dobrze. Agnieszka Jucewicz
Wybieraj wystarczająco dobrze. Agnieszka Jucewicz

Seria poradników na trudne czasy

„Wybieraj wystarczająco dobrze” jest trzecią książką (po „Żyj wystarczająco dobrze” oraz „Kochaj wystarczająco dobrze”) w bestsellerowej serii poradników na trudne czasy. Rozmowy w niej zebrane były wcześniej publikowane w „Wysokich Obcasach” oraz w „Magazynie Świątecznym” Gazety Wyborczej.

Decyzje, postanowienia, zamiary, plany – niby chleb powszedni, a tymczasem każdy, nawet zupełnie nieważny wybór – iść piechotą przez park czy wsiąść do tramwaju – może sprawić, że rozbłyśnie nad nami kometa albo że los pokaże nam środkowy palec. Ktoś kiedyś powiedział mi, że najważniejsze to zdążyć wsiąść do złotej karety, gdy akurat przejeżdża obok, jedyny raz w życiu. Wtedy nie wskoczyłam. Zagapiłam się. Potem okazało się, że oprócz tamtej złotej karety stale przejeżdżają jakieś inne. Do wyboru, do koloru. Zupełnie jak w tej książce, która uczy, opowiada, pociesza albo podpowiada i można wybrać sobie z niej to, co akurat potrzebne.

Dr Ewa Woydyłło, psychoterapeutka

Żyć, kochać i wybierać wystarczająco dobrze

Możesz się zatrzymać , ogarnąć siebie, otaczający Cię świat , zarządzać sobą i dobrze żyć korzystając z inspiracji więcej niż „wystarczająco dobrych”, bo elity – polskich psychoterapeutów. Przeczytaj i zostaw na półce , zawsze w zasięgu ręki.

Jacek Santorski, twórca Akademii Psychologii Przywództwa

Agnieszka Jucewicz (1976) – dziennikarka „Wysokich Obcasów”, współautorka (razem z Grzegorzem Sroczyńskim) książek „Żyj wystarczająco dobrze” i „Kochaj wystarczająco dobrze”, rozmów z najlepszymi polskimi psychologami, psychoterapeutami i seksuologami. Najbardziej w swojej pracy lubi rozmawiać z ludźmi. Stara się żyć, kochać i wybierać wystarczająco dobrze, choć z różnym skutkiem.