Wybierz pranie z Eco Bubble!

Pralki Eco Bubble szturmem wdarły się na rynek sprzętu AGD i wzbudziły ogromne zainteresowanie wielu użytkowników. Mimo, że technologię tę firma Samsung z powodzeniem stosuje w swoich urządzeniach już od paru ładnych lat, to pralka Eco Bubble nadal budzi naszą ciekawość.

Czy rzeczywiście technologia oferowana przez koreański koncern w jego pralkach jest warta naszej uwagi?

Pralka Eco Bubble od Samsunga – aktywna piana w akcji

Technologia Eco Bubble to specjalny tryb, który dostępny jest dla niektórych programów prania w pralkach marki Samsung. Możemy go aktywować m. in. w trybie prania bawełny. Dzięki technologii Eco Bubble pralka Samsung wytwarza tzw. aktywną pianę, które znacznie szybciej wnika w tkaninę oraz jeszcze lepiej usuwa nawet najbardziej uporczywe plamy i zabrudzenia z naszych ubrań. Aktywna piana jest efektem połączenia ze sobą detergentu, wody i cząsteczek powietrza.

Pierz w zimnej wodzie z taką samą skutecznością, jak w 40 stopniach!

Co jednak ciekawsze, pralka Eco Bubble znakomicie radzi sobie z praniem także w niskiej temperaturze, w której bez zastosowania aktywnej piany zabrudzenia nie mogłyby zostać skutecznie usunięte. Technologia aktywnej piany sprawia także, że pralki w nią wyposażone są znacznie bardziej energooszczędne od innych urządzeń piorących. Pralka Eco Bubble nie zużywa bowiem do podgrzewania wody energii elektrycznej, co pozytywnie wpływa na koszt jej użytkowania.

Aktywna piana zatroszczy się o Twoje ubrania oraz o delikatną skórę Twoich dzieci

Pralki Samsung pracujące w trybie Eco Bubble są przyjazne także dla najbardziej delikatnych ubrań. Aktywna piana delikatnie pierze bowiem nasze ubrania, dba o najdelikatniejsze tkaniny oraz może być zdecydowanie lepiej wypłukana niż tradycyjny proszek. Między innymi dzięki tej właściwości pralki Eco Bubble są tak chętnie wybierane przez rodziców. Prane w nich dziecięce ubranka i kocyki są bowiem przyjazne dla wrażliwej skóry najmłodszych oraz zapobiegają możliwym reakcjom alergicznym. Warto także wiedzieć, że pralki Samsung Eco Bubble otrzymały pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka, która gwarantuje ich bezpieczeństwo dla niemowląt oraz alergików.

Wybierając pralkę Samsung wyposażoną w technologię aktywnej piany inwestujemy nasze pieniądze w sprawdzone urządzenie piorące, które dba nie tylko o czystość ubrań, ale i o naszą skórę oraz zawartość portfela. Gdzie warto kupić pralkę? Pralka Eco Bubble w Neonet.pl jest dostępna w atrakcyjnych cenach oraz w różnych wariantach, dzięki czemu mogą być dostosowane do wielkości naszego gospodarstwa domowego. Mamy także do wyboru różne ich modele, także te wyposażone w praktyczną funkcję Add Wash, która pozwala na dodawanie prania już po uruchomieniu pralki.