Wyjątkowa odsłona Bogusława Lindy we Florencji

Bogusław Linda spędził dwa jesienne dni we Florencji, gdzie testował nowe Renault TALISMAN, zwiedzał historyczne centrum miasta, mieszkał w odrestaurowanej XV-wiecznej willi hotelu Il Salviatino i zgłębiał tajemnice tworzenia zapachów. Wszystkie punkty pobytu miały jeden wspólny mianownik: piękno, elegancję i komfort.

boguslaw linda we florencji2

Aktor dzień we Florencji rozpoczął od testowania najnowszego modelu Renault – To samochód niezwykle dopracowany. Szczególnie zaskakujące dla mnie było to, że w jednym samochodzie mogę mieć kilka aut. Specjalny system pozwala dostosować je nie tylko do drogi, ale także do chwilowego nastroju.

Możemy wybrać tryb jazdy od najbardziej komfortowego po najbardziej sportowy. Zwiedzanie Florencji w tym aucie było niezwykle przyjemne  – mówi Bogusław Linda, ambasador marki Renault.


Aktor mieszkał w hotelu uznawanym za jeden z najpiękniejszych we Florencji, Il Saviatino, z którego można podziwiać panoramiczny widok na zabytkowe centrum Florencji. Każdy pokój i apartament charakteryzuje się indywidualnym wystrojem, a ich wnętrza zdobią oryginalne dzieła sztuki. Jedną z atrakcji pobytu były warsztaty Aquaflor poświęcone nauce tworzenia spersonalizowanych zapachów. Zapach, który powstał w trakcie warsztatów nazwano… Talisman.