Z psem za pan brat

20140504_183642

11 czerwca w Łodzi odbędzie się pierwszy sześciu pikników Z PSEM ZA PAN BRAT. W każdym z sześciu miast wokół Mobilnej Kliniki Weterynaryjnej powstanie wyjątkowe Psie Miasteczko, w którym na psy i ich właścicieli czekać będzie wiele atrakcji.

Podczas każdego ze spektakularnych, odbywających się na kilkuset metrach kwadratowych imprez, właściciele czworonogów będą mogli dowiedzieć się, jak odpowiedzialnie opiekować się swoimi psami, gdzie warto pojechać z ulubieńcem na wakacje oraz jak troszczyć się o jego zdrowie i dobre samopoczucie. Psie Miasteczko będzie również doskonałym miejscem dla wszystkich, którzy pragną przygarnąć czworonoga. W Sektorze Adopcji będą mogli zaadoptować psa ze schroniska.

Wszystkie pikniki będą miały podobny przebieg, a ich najważniejszym punktem będzie przyjazd Mobilnej Kliniki Weterynaryjnej do miasta. Gwiazdami pikników będą znani ze swojej miłości
do czworonogów Agata Młynarska, Jarek Kret, Magda Famme oraz Jacek Kaczyński. Mobilna Klinika Weterynaryjna to jedyny w swoim rodzaju TIR przystosowany do badań i konsultacji lekarskich.
W klinice zaaranżowane zostaną w pełni wyposażone gabinety weterynaryjne, w których każdy właściciel będzie mógł bezpłatnie zbadać stan zdrowia i kondycję swojego ulubieńca.