Żądze. Katarzyna Nowakowska

13 października na półki księgarni trafiła opowieść o dalszych losach Julii Widawskiej, znanej czytelnikom ze "Skandalu" i "Femme fatale". Katarzyna Nowakowska prezentuje "Żądze" - książkę, która dosłownie Was pochłonie.

Żądze
Żądze. Katarzyna Nowakowska

„Żądze” to kontynuacja serii „Skandal” z silną, drapieżną bohaterką – Julią Widawską – której historia rozpala do czerwoności.

O książce „Żądze”

Wreszcie miało być jak w baśni (choć takiej tylko dla dorosłych): bezwstydny, namiętny kochanek, magiczny ślub i czerpanie z życia pełnymi garściami. Ale Julia Widawska nie byłaby sobą, gdyby wszystko szło jej jak z płatka. Przygotowania do ślubu zbiegają się z wielkim zawodowym projektem o ogromnym znaczeniu, chciwy ojciec próbuje ją wykorzystać, by spłacić swoje długi, a jakby tego było mało – dawny kochanek wciąż nie daje o sobie zapomnieć. Tyle że Julia dobrze wie, czego chce. I nie pozwoli sobą pomiatać. Jeśli ma układać sobie życie, to tylko na własnych zasadach. A każdego, kto wejdzie jej w drogę, pośle prosto do piekła!
Nowakowska przebija samą siebie – fanki „Skandalu” powinny się przygotować na emocje, których jeszcze nie doświadczyły!

O autorce

Katarzyna Nowakowska (pisząca również pod pseudonimem K.N. Haner) − jedna z najlepszych polskich autorek powieści obyczajowych i erotycznych. Pochodzi z rodziny silnych kobiet, jej babcia była nauczycielką języka polskiego, a mama jest kuratorem. Po babci odziedziczyła łatwość opowiadania i lekkie pióro. Przez krytyków nazywana Remigiuszem Mrozem od erotyków. Z hobby uczyniła swój zawód. Jej książki wielokrotnie trafiały na szczyty list bestsellerów, co jest dowodem na to, że sympatyczna dziewczyna z sąsiedztwa może zostać królową erotyków. Sprzedała już ponad milion swoich książek.
Prywatnie szczęśliwie zakochana w tym samym mężczyźnie. Dumna posiadaczka kobiecych kształtów. Mieszka pod Warszawą z partnerem i psem Tilą. W wolnych chwilach gotuje z pasją, której może pozazdrościć jej sama Nigella Lawson. Oprócz tego namiętnie ogląda seriale na Netfliksie, gra w planszówki i potrafi zarwać noc przez The SIMS.