Zajrzyj na Ekotyki – wirtualne targi kosmetyków naturalnych

Przez telefon, tablet lub komputer - nadchodzi zakupowe szaleństwo w kilkudziesięciu sklepach z ekologicznymi produktami!

ekotyki
Zajrzyj na Ekotyki – wirtualne targi kosmetyków naturalnych.

Już między 10 a 12 grudnia odbędzie się wielkie kosmetyczne święto! To właśnie wtedy miejsce będą miały świąteczne Ekotyki, czyli targi kosmetyków naturalnych. Uczestnictwo w nich będzie wyjątkowo proste, bowiem wydarzenie przeprowadzone zostanie online. Zakup etycznych, naturalnych produktów nigdy nie był więc prostszy. Bez wychodzenia z domu będzie można złapać liczne deale i oferty, dzięki którym nie tylko uzupełnimy własne toaletki, ale też upolujemy fantastyczne prezenty dla bliskich.

Zobacz także: Dlaczego warto postawić na kosmetyki naturalne?

Ekotyki – najlepsze targi dla fanek naturalnych kosmetyków

Dla wszystkich lubujących się w naturalnej pielęgnacji nie ma lepszego adresu, niż ekotyki.pl. Na nadchodzących targach nie zabraknie hitowych marek, kuszących debiutantów rynkowych czy ekskluzywnych premier. Wśród wystawców znajdziemy też masę polskich producentów. Poza wspieraniem własnej skóry i bliskich naszemu sercu ekologicznych i prozwierzęcych celów, możemy więc również pomóc lokalnym biznesom. To także niepowtarzalna szansa na poznanie ofert mniejszych, wschodzących marek.

Łatwo i przyjemnie

Ekotyki zazwyczaj odbywają się w Krakowie i Katowicach. Jednak unikalna forma targów online pozwoli wziąć w grudniowej edycji udział kosmetykomaniakom z całej Polski. Wpisując ten sam kod EKOTYKI w każdym ze sklepów, które biorą udział w akcji, będzie można uzyskać rabaty do -50%, darmową dostawę oraz gratisy do zakupów!

Wystawcy naturalnych kosmetyków

Podczas poprzedniej, wrześniowej edycji Ekotyków online w targach brały udział takie marki, jak Bydgoska Wytwórnia Mydła, Bioleev, Clochee, Ecolore, Harmonia, Iossi, Make Me Bio, Ministerstwo Dobrego Mydła, Nature Cosmetics, Phlov, Republika Mydła, Scandia Cosmetics czy Sensum Mare.