Zdradź plany na sylwestra i wygraj zestaw kosmetyków!

Kiedy święta się kończą przychodzi czas karnawału...

Konkurs sylwestrowy

Kochani,

Święta zbliżają się do nas nieubłaganie. Jednak my powoli myślami jesteśmy już na imprezie sylwestrowej! W związku z tym postanowiliśmy zrobić dla Was konkurs. Chcemy dowiedzieć się, jakie macie plany na sylwestra? Być może jedziecie pod wieżę Eiffla do Paryża aby o północy pocałować tam wybranka Waszego serca? A być może organizujecie domówkę, na której wszyscy goście mają być przebrani w stylu lat ’70? Cokolwiek wymyśliliście podzielcie się tym z nami!

Do wygrania super nagrody!

Zestaw kosmetyków: Perfumy marki Jean Marc „So…” i pomadka marki Wibo.

Jedyne co musicie zrobić, to zamieścić POD WPISEM KONKURSOWYM KOMENTARZ, a w nim:

  • Napisać jak macie zamiar spędzić noc sylwestrową?

Konkurs rozpoczynamy dzisiaj (23.12.2015) i kończymy (28.12.2015). Wyniki ogłosimy 29 grudnia o godzinie 12:00.

Regulamin konkursu!

ROZWIĄZANIE KONKURSU!

Zestaw trafia do… Pauliny!

,,Zawsze spędzałam Sylwestrową noc raczej spokojnie, teraz pomyślałam, że czas się zabawić, więc organizuje dla przyjaciół zabawę. Spotykamy się w najbliższym gronie (nie takim małym, bo prawie 20 osób) i zamierzamy bawić się do rana. Niby nic takiego ale zdecydowałam się zabawę w stylu lat 30! Kto się nie przebierze tego nie wpuszczamy, nawet jeżeli będzie to najbliższa nam osoba. Zabawa ma być w stu procentach, więc przebrania muszą być. Lata 30 to wyjątkowy czas, do którego z chęcią bym się przeniosła. Panie pięknie pomalowane, ubrane w krótkie czarne sukienki z kolorowymi boa na szyi i oczywiście długie papierosy. Chciałam się przenieść w czasie, więc się przeniosę a tej nocy na pewno nie zapomnę i już nie mogę się jej doczekać”

Gratulujemy serdecznie!

Prosimy o przesłanie danych adresowych wraz z numeru telefonu dla kuriera w przeciągu 7 dni na [email protected] w temacie “Konkurs Sylwestrowy – wygrana”. Przesyłkę wyślemy do 21 dni roboczych na wskazany adres.