#zostańwdomu z Obcasami! Konkurs z nagrodami

Masz niezawodny sposób na spożytkowanie czasu i energii podczas przedłużającej się domowej kwarantanny? Zainspiruj nas swoim pomysłem i wygraj wspaniałe nagrody!

White Flatlay Mothers Day Instagram Post e1585144456892 - #zostańwdomu z Obcasami! Konkurs z nagrodami
#zostańwdomu z Obcasami! Konkurs z nagrodami

Po dwóch tygodniach siedzenia w domu przychodzi moment, kiedy zaczyna brakować sposobów na nudę. Wszystkie książki przeczytane, dom wysprzątany na błysk, a pomysły na ciekawe filmy do obejrzenia się skończyły? Nie martwcie się! Mamy dla Was instagramowy konkurs, który z pewnością umili czas kwarantanny.

Zasady konkursu

1. Pokaż nam, jak spędzasz czas kwarantanny w domu. Możesz sfotografować swoje stanowisko pracy albo uwiecznić ostatnio przeczytane książki czy kosmetyki, które obecnie testujesz. Cokolwiek przyjdze Ci do głowy – liczymy na Waszą kreatywność!

2. Umieść wykonane zdjęcie lub film na swoim profilu na Instagramie. Następnie oznacz nas, a w opisie umieść hasztag #konkursnaobcasach i @obcasy.pl. Upewnij się, czy nas obserwujesz – to warunek konieczny, aby wziąć udział w zabawie.

3. Dodaj komentarz „gotowe” pod naszym zdjęciem konkursowym, abyśmy na pewno nie przeoczyły Twojej pracy.

Nagrody

Konkurs miał umilić Wam czas, prawda? Dlatego przygotowałyśmy coś, co z pewnością przyda Wam się w domu. Spośród zgłoszeń wyłonimy dwie prace, które nagrodzimy książką  kulinarną „Naturalnie w kuchni” Agnieszki Cegielskej. Znajdziecie w niej 60 niezwykłych przepisów na zdrowe i pełnowartościowe posiłki

Ale to nie koniec! Osoba, która zajmie pierwsze miejsce wraz z książką otrzyma dwa produkty marki BIOVAX – termocap do domowej sauny włosów i maskę regenerującą. Natomiast drugie miejsce w komplecie z książką nagrodzimy kubkiem-niespodzianką.

15710414531846494 jpg gallery tile e1585143761590 - #zostańwdomu z Obcasami! Konkurs z nagrodami
#zostańwdomu z Obcasami! Konkurs
Biovax Botanic maska do wlosow tile - #zostańwdomu z Obcasami! Konkurs z nagrodami
#zostańwdomu z Obcasami! Konkurs

Konkurs trwa do 13 kwietnia do 23:59. Powodzenia!

Zwycięzcy

  1. @katalaga
  2. @kolec15

Gratulujemy i prosimy o wiadomość na Instagramie z danymi do wysyłki nagród.

Regulamin znajdziecie TUTAJ.

Wpis znaleziono dzięki:

- Konkurs

- #zostańwdomu

- Kosmetyki do pielęgnacji włosów