„365 dni kreatywnej zabawy” Sheila Ellison & Judith Gray

"365 dni kreatywnej zabawy" to zbiór wspaniałych pomysłów na rodzinne gry i zabawy, które ożywią wyobraźnię maluchów i pomogą twórczo spożytkować dziecięcą aktywność.

„365 dni kreatywnej zabawy” Sheila Ellison & Judith Gray

Autorki książki znane są z różnego rodzaju pozycji literackich, które ułatwiają i urozmaicają czas wolny naszych pociech. Ich wskazówki bywają również mocno pomocne dla rodziców, którym niekiedy brakuje już pomysłów na kolejne gry i zabawy.

Przyszłość naszego dziecka zależy od tego, jakie do świadczenia zgromadzi ono w pierwszych latach życia. Zabawa zapewnia dzieciom przyjemne przeżycia, pozwala im tak że od czuć smak sukcesu. Twórcze zabawy są niezwykle ważne, wspomagają bo wiem rozwój osobowości, wyobraźni, uczą radzenia sobie z wyzwania mi. Ta książka zawiera liczne, starannie dobrane, propozycje twórczych zajęć dla małych dzieci. Proste zabawy, które potrafią zainspirować zmęczonego rodzica jak i dziecko pragnące wiecznie nowych doświadczeń. Książka zawiera również porady jak połączyć rolę rodzica z obowiązkami domowymi i pracą.