5 prezentów dla prawdziwego mężczyzny i konkurs dla Ciebie!

Już 30 września panowie będą obchodzić Dzień Chłopaka. Zastanawiasz się, co podarować swojemu mężczyźnie? Platforma Wishround.pl przygotowała propozycje prezentów, które zachwycą prawdziwych facetów.

404112p_glinka-agency.com
5 prezentów dla prawdziwego mężczyzny

Wbrew temu, co sugeruje nazwa, nie jest to dzień tylko nastolatków. W końcu każdy powód do obdarowania jest dobry! Nie wiesz jeszcze, co sprezentować swojemu mężczyźnie? Oto pięć propozycji upominku dla prawdziwego faceta.

1. Scyzoryk szwajcarski
Każdy mężczyzna ma w sobie coś z niesfornego chłopca. Wielu, jeszcze jako nastolatkowie, marzyło o scyzoryku. Mnogość funkcji i narzędzi sprawia, że gadżet jest niezwykle praktyczny: piłka do metalu, różne rozmiary ostrza, pilnik czy przecinak przydadzą się zarówno w domu, jak i na biwakowym wyjeździe.

2. Whisky
Trunek westernowych twardzieli i grubych ryb z Wall Street, którym nie pogardzi niejeden mężczyzna. Miło jest dostać butelkę dobrej whisky. Choć można ją kupić w niemal każdym sklepie monopolowym, jednak warto sięgnąć głębiej do kieszeni i sprezentować coś bardziej wyjątkowego. – Jeśli ma się zasobny portfel lub na prezent składa się kilka osób, świetnym upominkiem jest luksusowa whisky np. osiemnastoletni Aberlour.

3. Kettlebell
Prawdziwy mężczyzna powinien dbać o swoją tężyznę fizyczną. Właśnie dlatego  upominkiem dla każdego faceta jest kettlebell. Co kryje się pod tą nazwą? Jest to żeliwny ciężarek z uchwytem, pozwalający wykonać trening całego ciała. Ćwiczenia z kettlebell są zalecane przez wielu trenerów. Pozwalają zwiększyć siłę mięśni, wyrzeźbić ciało, wzmocnić stawy. Kettlebell – w przeciwieństwie do bardziej skomplikowanych przyrządów – nie zajmuje wiele miejsca. Zmieści się nawet w niewielkim mieszkaniu. Trening można wykonywać w pomieszczeniu, a w ciepłe dni na świeżym powietrzu np. w parku.

4. Zastrzyk adrenaliny
Swąd palonej gumy i opary spalin – takie warunki to dla mężczyzn zapowiedź doskonałej rozrywki. Przejazd autem takim jako Porsche, Ferrari, Lamborghini, a nawet rajdowym bolidem, to gratka, której nie oprze się żaden amator motoryzacji. Mknięcie 300 km/h po zamkniętym, specjalnie przystosowanym torze dostarcza niezapomnianych wrażeń. Jeśli brawurowa jazda samochodem mającym pod maską kilkaset koni mechanicznych dostarcza komuś za mało emocji, trzeba wytoczyć potężne działa. Skokze spadochronem to idealny prezent dla tych, którzy lubią potężny zastrzyk adrenaliny. W całej Polsce znajduje się wiele ośrodków, pozwalających spróbować swoich sił w tym ekstremalnym sporcie. – Udany prezent nie musi koniecznie być rzeczą. Wspomnienia, silne, pozytywne emocje, mogą być trwalsze niż przedmioty. Właśnie dlatego, wybierając upominek dla bliskich, warto zainwestować w kupno przeżyć.

5. Nowinki techniczne
Wielu mężczyzn uwielbia nowoczesne technologie. Dla aktywnych gadżeciarzy, prawdziwą gratką będą urządzenia pozwalające mierzyć swój wysiłek np. podczas treningu biegowego. – Świetnym gadżetem dla aktywnych będzie z pewnością wchodzący na rynek Fitbit Surge. Urządzenie z wbudowanym pulsometrem i GPS to praktyczny, choć kosztowny prezent. By sfinansować upominek, możemy zorganizować zbiórkę poprzez serwis oferujący wspólne zakupy online. W ten sposób koszt rozłoży się na kilka osób,a twój facet dostanie to, o czym marzy – radzi Witalij Kedyk.

A Ty znalazłaś już prezent idealny dla swojego chłopaka, męża, partnera? Jeśli nie, to zapraszamy Cię do wzięcia udziału w konkursie! Wystarczy, że napiszesz nam w komentarzu odpowiedź na jedno proste pytanie. Najlepszy komentarz nagrodzimy perfumami. Zapraszamy do udziału w zabawie!