56-letnia Julianne Moore twarzą znanej marki

Jedna z najpopularniejszych amerykańskich aktorek wciąż zachwyca. Julianne Moore została właśnie twarzą luksusowej kolekcji Florale by Triumph na jesień/zima 2017.

triumphlingerie.Instagram

Florale to luksusowa, elegancka i wielofunkcyjna bielizna w najmodniejszych fasonach, która stanowi luksusową podstawę każdego codziennego stroju. Kolekcja została zaprojektowana tak, aby podkreślić figurę i nadać jej piękne kobiece kształty. Dzięki elastycznej koronce Peony oraz kwiatowym haftom, bielizna jest nie tylko praktyczna, ale również stanowi ozdobę. Kluczowym elementem kolekcji jest biustonosz, którego miseczki zbudowane są z czterech sekcji dla lepszego dopasowania.

Florale by Triumph łączy w sobie wszystkie cechy mojego stylu, jest elegancka, nowoczesna i sprawia, że czuję się pięknie. Ta bielizna jest niesamowita, a ja jestem szczęśliwa, że dołączyłam do rodziny Triumph -wyznaje aktorka.

juliannemoore.Instagram

Kolekcja jesień/zima Florale by Triumph będzie dostępna pod koniec sierpnia w trzech wybranych salonach Triumph w Warszawie: Galerii Mokotów, Złotych Tarasach, oraz Arkadii.