All For Body – nadzieja na piękną figurę?

All For Body to największy w Polsce zespół specjalistów, którzy zajmują się promowaniem zdrowego stylu życia. Aktualnie lokalizacje lub obiekty partnerskie, w których świadczą usługi, można znaleźć we wszystkich większych miastach kraju (tj. Warszawa, Kraków, Katowice, Gliwice, Gdańsk, Sopot, Bielsko-Biała, Wrocław, Poznań, Bydgoszcz).

All For Body - nadzieja na piękną figurę?
All For Body – nadzieja na piękną figurę?

All For Body to przede wszystkim trening personalny, ale również fizjoterapia, dietetyka, masaże oraz indywidualnie przygotowywany catering. Nasi podopieczni mogą liczyć na kompleksową opiekę zarówno przed, w trakcie, jak i po wysiłku fizycznym.

Przepis All For Body na sukces powstał z połączenia wiedzy i doświadczenia wraz z najnowszymi badaniami oraz rozwiązaniami pochodzącymi z USA i Europy Zachodniej. Unikalna formuła to nie tylko osiągnięty cel, ale przede wszystkim poprawa jakości życia. All For Body zapewnia kameralną atmosferę, intymność, 24/7 dostęp do studia treningowego, limitowaną liczbę członkostw, ekskluzywne miejsce treningowe.

All For Body - nadzieja na piękną figurę?
All For Body – nadzieja na piękną figurę?

W całej Polsce w All For Body działa już ponad 250 specjalistów. Dzięki solidnemu systemowi kształcenia i egzaminacji wewnętrznej, współpracują tylko z najlepszymi osobami. Poza techniczną i praktyczną wiedzą, odznaczają się również pasją i konsekwencją prowadzenia zdrowego stylu życia. Niejednokrotnie są to osoby, które po burzliwej przeszłości związanej z chorobami lub innymi problemami zdrowotnymi, zdecydowały się promować i aktywnie szerzyć wiedzę innym.

Dzięki temu klient, a właściwie podopieczny All For Body, ma pewność najwyższych standardów technicznych wspartych przez motywację i ukierunkowanie na sukces naszych specjalistów.

Skuteczność metamorfoz i zadowolenia klienta na poziomie 94% (dane z 04.2016 z badań klienckich) to najlepsza weryfikacja jakości naszych usług.

All For Body - nadzieja na piękną figurę?
All For Body – nadzieja na piękną figurę?

Teraz, dzięki doświadczeniu i zebranemu 7-letniemu know-how, udostępniają szansę nawiązania współpracy dla osób, które chciałby zainwestować lub prowadzić jeden z obiektów. Szerokie wsparcie centralne, duże zaplecze logistyczne jak również aktywnie pozyskujący klientów marketing pozwalają na świadomą i długofalową inwestycję.

Link do strony, gdzie można zapisać się na pierwszy, próbny trening: https://allforbody.com/