Amber Heard zagra w filmie Agnieszki Holland!

Była żona Johnny'ego Deppa zagra w filmie polskiej reżyserki! W kogo wcieli się gwiazda w filmie Agnieszki Holland pt. "Czasem Warto Zabić"?

efefs
Amber Heard zagra w filmie Agnieszki Holland, Instagram@amberheard.

Amber Heard zostanie gwiazdą nowego filmu Agnieszki Holland! Jak podaje Telemagazyn, wybitna polska reżyserka zatrudniła właśnie hollywoodzką gwiazdę do udziału w swoim najnowszym filmie zatytułowanym „Czasem Warto Zabić”. Film jest ekranizacją powieści Petera Swansona, The Kind Worth Killing.

W nowym filmie Holland, Amber Heard wciela się podobno w główną rolę. Była żona Johnny’ego Deppa, o której ostatnio było głośno z powodu kontrowersyjnej rozprawy rozwodowej z aktorem, gra zabójczynię. Jej bohaterka, Lily, spotyka w samolocie mężczyznę. Ten wyznaje jej, że chciałby zabić żonę. Lily oferuje mu pomoc.

Film „Czasem Warto Zabić” powstaje we współpracy z Chockstone Pictures i Nick Wechsler Productions. Ta firma producencka, odpowiedzialna jest między innymi za takie dzieła, jak „Adwokat” Ridley’a Scotta czy „Serena” z Bradleyem Cooperem i Jennifer Lawrance.

Agnieszka Holland przyznaje, że historia przedstawiona w powieści „Czasem Warto Zabić” bardzo ją zaintrygowała. „Jest pełna paradoksów, a ja uwielbiam paradoksy” – wyznała Holland.

1
Amber Heard zagra w filmie Agnieszki Holland, Twitter@BlogHolland.

Jaki będzie nowy film artystki? „To psychologiczny thriller, który czasami nagle skręca ku czarnej komedii” – wyjaśnia Holland.

Jeszcze zanim Agnieszka Holland wybrała odtwórczynię głównej roli, o postaci Lily mówiła tak: „Główna bohaterka jest twarda jak stal, a zarazem krucha jak szkło. To ofiara? Psychopatka? Mścicielka? Co za wspaniała rola dla utalentowanej aktorki!”. Jak myślicie, Amber Heard to odpowiednia kandydatka do takiej roli?

Książka Petera Swansona, „Czasem Warto Zabić” ukaże się w Polsce 27 kwietnia.

Amber Heard, screenshot @bluboi007
Amber Heard, screenshot @bluboi007