Andrzej Grabowski gościnnie czy na stałe?

W 1000. odcinku serialu „Policjantki i Policjanci”, który na antenie Czwórki zobaczymy już w piątek, 24 marca o godz. 19, wystąpi Andrzej Grabowski.


 Andrzej Grabowski jako generał Janczura i B Kudłek jako Juliusz. Foto Marcin Golen

 Andrzej Grabowski jako generał Janczura

Znakomity aktor filmowy, telewizyjny i teatralny – znany między innymi ze „Świata według Kiepskich”, „Pitbulla”, „Dnia świra”, „Drogówki”, „Odwróconych” czy „Listów do M 3” – w hicie Czwórki zagra generalnego inspektora policji Tymoteusza Janczurę, który wywoła istne trzęsienie ziemi na komendzie. W epicentrum wydarzeń znajdą się: sierżant Juliusz Poniatowski (Bogusław Kudłek), Emilka Drawska-Zapała (Anna Kukawska), Mikołaj Białach (Mariusz Węgłowski), Miłosz „Góral” Bachleda (Paweł Kowalczyk), Dyżurny Jacek (Przemysław Puchała) i Profos (Wiesław Cichy). Każde z nich na swój sposób zmierzy się z nowymi wyzwaniami, kiedy na komendzie dojdzie do rewolucyjnych zmian.

Typowy poranek na służbie

Wszystko zacznie się od z pozoru typowego poranka na służbie, który wkrótce przybierze nieoczekiwany obrót. Będą dziać się rzeczy, jakie dotąd nie miały tutaj miejsca. Do władzy zostaną dopuszczeni ci, którzy tylko o tej władzy marzyli. W murach komendy pojawi się ważna figura, która wprowadzi nie lada zamieszanie, które spotęguje jeszcze jeden z naszych policjantów. Inni dalej będą ratować świat. Nowe rządy, nowe zasady, a do tego wisienka na torcie w postaci nowych mundurów. Będą łzy śmiechu i łzy smutku. Będą małe sukcesy i wielkie porażki. Ktoś odejdzie na zawsze, by rozpocząć nowe życie. A wszystko to podczas jednego dnia, a może jednak jednej nocy…