Bal Fundacji TVN 2022 – kto pojawił się w zbroi?

W ostatnią sobotę miał miejsce bal Fundacji TVN "Nie jesteś sam". Na uroczystości pojawił się szereg znanych i lubianych. Kto zadał szyku, a komu przydałaby się lekcja stylu?

Bal Fundacji TVN 2022 - kto pojawił się w zbroi? Foto Instagram @fundacjatvn
Bal Fundacji TVN 2022 – kto pojawił się w zbroi? Foto Instagram @fundacjatvn

Po trzyletniej przerwie, spowodowanej pandemią, odbył się Bal Fundacji TVN „Nie jesteś sam”. Kluczem programu była charytatywna aukcja, z której pieniądze zostały przekazane później na rzecz fundacji. Zebrane fundusze będą przeznaczone na budowę pierwszego w Polsce Centrum Psychiatrii i Onkologii Dzieci i Młodzieży, które powstanie na terenie Centrum Zdrowia Dziecka. Szpital, wyceniany na 70 milionów złotych, najprawdopodobniej otworzy swoje drzwi w przyszłym roku.

Bal Fundacji TVN 2022

Wśród wystawionych na aukcję przedmiotów znaleźć można było nie lada gratki. Do wylicytowania była chociażby sesja zdjęciowa u fotografa Marcina Tyszki, epizod aktorski w produkcji TVN Warner Bros. Discovery czy spotkanie z Robertem Makłowiczem. Jednym z budzących największe zainteresowanie przedmiotów była rakieta, którą Iga Świątek wygrała ostatnio finał US Open. Po balu prezeska Fundacji TVN, Katarzyna Kolenda-Zaleska, podała, iż organizacji udało się zebrać 4 miliony złotych.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez KKZ (@kasiakolendazaleska)

Hit czy kit?

Największe zainteresowanie mediów wzbudziły jednak przybyłe na wydarzenie gwiazdy. Celebryci nie zawiedli i postawili na zjawiskowe, czasem odważne, a czasem co najmniej zastanawiające kreacje.

Zobacz także: Top Charity 2022 Omeny Mensah – polska Met Gala?

Na biało-czarną klasykę postawiły m.in. Małgorzata Kożuchowska, Agnieszka Woźniak-Starak i Julia Kamińska.

Bal Fundacji TVN 2022 – kto pojawił się w zbroi? Foto Instagram @fundacjatvn

Szyku zadały też Natasza Urbańska, Anna Kalczyńska i Paulina Krupińska-Karpiel, które pojawiły się w sukniach z wycięciem na nogę.

bal fundacji tvn
Bal Fundacji TVN 2022 – kto pojawił się w zbroi? Foto Instagram @fundacjatvn @annakalczynskam @pkrupinska

Żywiołowe kolory – krwistą czerwień i słoneczną pomarańcz – wybrały Anna Starmach, Omenaa Mensah i Monika Olejnik.

Bal TVN 2022 – kto pojawił się w zbroi? Foto Instagram @fundacjatvn @monikaolejnik_official @ania_starmach

Niemałe zamieszanie wywołała natomiast Małgorzata Rozenek-Majdan, która na wydarzeniu pojawiła się w złotej zbroi niczym z fantastycznego serialu.