Beata Kozidrak gwiazdą zwiastuna amerykańskiej produkcji

Netflix doskonale wie jak przeprowadzić promocje swoich produkcji. Zwiastun ostatniego sezonu serialu Orange Is the New Black podbił serca widzów.

Beata Kozidrak gwiazdą zwiastuna amerykańskiej produkcji Foto YouTube.com Netflix Polska

Beata Kozidrak jest legendą polskiej sceny muzycznej, o czym doskonale wiedzą marketingowcy z Netflixa. Postanowili wykorzystać tę ikonę do promocji najnowszego sezonu serialu Orange Is the New Black i tak oto 29 lipca światło dzienne ujrzał zwiastun z udziałem piosenkarki. Beta Kozidrak w roli więźniarki rozmawia z bohaterkami serialu, wykorzystując teksty swoich piosenek.  Nie jest to pierwsze przedsięwzięcie z poczuciem humoru, do reklamowania poprzedniego sezonu OITNB zaangażowano Magdę Gessler. Klip również jest dostępny na kanale YouTube Netflix Polska.

Orange Is the New Black to jeden z najpopularniejszych seriali więziennych ostatnich lat. Opowiada historię kobiet osadzonych w zakładzie karnym w Litchfield. Zgodnie z zapowiedzią producenta 7 sezon, który miał premierę 26 lipca będzie sezonem finałowym. Jest dostępny online na platformie Netflix.

Wpis znaleziono dzięki:

- Beata Kozidrak

- Netflix

- 7 sezon Orange Is the New Black