Blake Lively i Ryan Reynolds po raz czwarty zostali rodzicami

Rodzina ulubieńców Hollywood znów się powiększyła. Ujawnili to w nietypowy sposób.

blake lively
Blake Lively i Ryan Reynolds po raz czwarty zostali rodzicami. Foto Instagram @blakelively

O tym, że aktorka jest w ciąży, Blake Lively i jej mąż Ryan Reynolds poinformowali we wrześniu zeszłego roku. Zrobili to przy okazji imprezy magazynu „Forbes”, kiedy Lively zaprezentowała wyraźnie zaokrąglony ciążowy brzuszek. To oczywiście wzbudziło zainteresowanie mediów, a co za tym idzie – również paparazzich. Niedługo po ujawnieniu informacji o ciąży gwiazda wrzuciła na Instagrama zdjęcia eksponujące jej błogosławiony stan tylko po to, aby „jedenastu wystających pod jej domem facetów zostawiło ją w spokoju”.

Straszycie mnie i moje dzieci – wyznała.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez B. Lively (@blakelively)

Zobacz także: Blake Lively jest w ciąży

Blake Lively urodziła

Lively i Reynolds są razem od 2012 roku. Do niedawna wychowywali razem trzy córki – James (ur. 2014), Inez (ur. 2016) i Betty (ur. 2019). Jak wyznał w niedawnym wywiadzie z „Entertainment Tonight” Ryan Reynolds, ich dzieci były bardzo podekscytowane tym, że ich rodzina się powiększy. Teraz okazało się, że familia przywitała już na świecie najmłodszego, szóstego członka.

Jak na razie żadne z rodziców nie zdradziło płci ani imienia dziecka.

Brak ciążowego brzuszka

O tym, że ich nowy potomek jest już na świecie, Lively dała znać w nietypowy sposób. Z okazji Super Bowl, finałów ligowych mistrzostw w futbolu amerykańskim, gwiazda wrzuciła zdjęcie, na którym brakuje jej ciążowych krągłości. W podpisie postu dała natomiast fanom znać, że ostatnio „była zajęta”.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez B. Lively (@blakelively)