Blake Lively jest w ciąży

Jedna z najpiękniejszych par Hollywoodu znowu spodziewa się dziecka. To będzie już czwarty potomek Blake Lively i Ryana Reynoldsa.

blake lively w ciąży
Blake Lively jest w ciąży. Foto Instagram @blakelively

Podczas niedawnej gali magazynu Forbes Blake Lively wywołała furorę, ujawniając, że jest w ciąży. Zrobiła to w swoim stylu – klasycznie i modnie. Gwiazda pojawiła się na imprezie w zjawiskowej złotej sukience, która podkreślała jej ciążowe krągłości.

Zobacz także: Met Gala 2022: najlepsze i najgorsze kreacje

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez ClioMakeUp | TeamClio (@team.clio)

Małżeństwo doskonałe

Razem z Blake na przyjście na świat czwartej pociechy oczekuje także jej mąż, aktor Ryan Reynolds. Gwiazdor poznał przyszłą małżonkę w 2011 roku na planie filmu „Green Lantern”. Sam obraz o superbohaterze nie tylko spotkał się z negatywnym odbiorem widzów i krytyków, ale był także sporym finansowym niepowodzeniem. Jednak wszystko dobre, co się dobrze kończy. Niedługo później aktor z filmowego uniwersum DC przeszedł do Marvela i z nawiązką odrobił katastrofę „Green Lantern” jako antybohater Deadpool, natomiast on i Lively zaczęli się spotykać. Już rok później, w 2012 roku, wzięli ślub. Od tego czasu tworzą jedną z najbardziej zgranych par filmowego świata. Wychowują razem trzy córki – James (2014), Ines (2016) i Betty (2019).

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Blake Lively (@blakelively)

Blake Lively jest w ciąży

W 2023 roku zakochani powitają w swojej rodzinie kolejne dziecko. Jak na razie ani Blake Lively, ani Ryan Reynolds nie skomentowali doniesień mediów o ciąży aktorki. Nie wiadomo więc, jakiej płci jest ich czwarta pociecha ani jakie imiona rozważają szczęśliwi rodzice.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Ryan Reynolds (@vancityreynolds)