Blake Lively jest zachwycona pracą u boku Woody’ego Allena!

Żonę Ryana Reynoldsa mamy okazję zobaczyć na dużym ekranie w najnowszej produkcji Woody'ego Allena pt. "Śmietanka towarzyska". Wraz z nią gra tam m.in. Kristen Stewart, Jessie Eisenberg i Steve Carell. Co aktorka myśli o pracy z wybitnym reżyserem?

Blake Lively, Woody Allen and Kristen Stewart, GA.
Blake Lively, Woody Allen and Kristen Stewart, GA.

Blake Lively w wywiadzie dla Ani Wendzikowskiej przyznała, że praca dla Woody’ego Allena była dla niej cenną lekcją. Piękna aktorka doceniła w reżyserze przede wszystkim jego niesamowite podejście do kobiet – w każdym jego filmie nawet najkrótsza kobieca rola jest napisana i dopracowana w piękny sposób. Wspomniała również o próżności Hollywood.

Tak wiele nauczyłam się od Woody’ego Allena. On pisze takie piękne role dla kobiet. To lekcja aktorstwa dla zaawansowanych. Jego kobiety są kolorowe i pełne. Gwiazdorstwo, bycie sławnym bywa przytłaczające. To zainteresowanie nie do końca zasłużone, jest dziwne. Hollywood bazuje na próżności, jest bardzo płytkie, bywa powierzchowne. Tam gdzie jest sukces, zawsze pojawia się ego.

„Śmietanka towarzyska” to już 46. film Woody’ego Allena. Akcja rozgrywa się w latach 30. ubiegłego stulecia, a jej tłem są modne kluby nocne, eleganckie przyjęcia i malownicze zakątki Nowego Jorku i Los Angeles.

O filmie:

Bobby (Jesse Eisenberg) jest wrażliwym romantykiem z Bronxu. Licząc na spełnienie marzeń o wielkiej karierze, wyrusza w podróż do Los Angeles, gdzie zaczyna pracę u swojego wujka Phila (Steve Carrell) – agenta topowych gwiazd Hollywood. Na miejscu poznaje piękną sekretarkę Vonnie (Kristen Stewart). Chłopak bez pamięci zakochuje się w dziewczynie, nie wiedząc jeszcze, że ta znajomość wywróci jego życie do góry nogami.

Koniecznie zobaczcie zwiastun: