Cacharel już w Polsce

cacharel juz w polsceButik w Paryżu przy ulicy Saint Honore

Flagowy salon marki Cacharel znajduje się przy najbardziej prestiżowej ulicy Saint Honore. W tym jednym z najbardziej reprezentacyjnych miejsc Paryża Cacharel prezentuje wszystkie swoje kolekcje: kobiecą, męską i dziecięcą, a także akcesoria: buty, torebki, paski, okulary etc. A wszystko w architektonicznym, pseudo stylu POP ART Jeana Michaela Wilmotte.
Błyszcząca i matowa biel, szkło i lakierowana czerwień, podkreśla różnice pomiędzy ścierającymi się w kolekcjach nowoczesnością i historią. Wystrój salonu współgra zarówno z elegancją, jak i ekstrawagancją marki CACHAREL. Białe ściany dają klientom poczucie przestrzeni i wolności. Białe meble ustawione w kształcie okręgu przypominają nam upływ czasu, jako wspomnienie minionych lat, zaś czerwień przedstawia esencję kreatywności CACHAREL. To eklektyzm formy, widziany oczami Jeana Michela Wilmotte, w którym klienci czują się bardzo komfortowo i naturalnie.
Ten właśnie store concept został wykorzystany przy projektowaniu pierwszego w Polsce salonu CACHAREL.
Cacharel już w Polsce
Pierwszy  został otwarty pod koniec sierpnia tego roku w CH Klif w Warszawie przy ulicy Okopowej 58/72. Oficjalnego otwarcia salonu dokonał sam założyciel i wieloletni inspirator marki Pan Jean Bousquet, który specjalnie na tę okazję przyleciał do Polski.

W ofercie salonu Cacharel znajduje się kolekcja odzieży damskiej i dziecięcej oraz akcesoria: torebki, buty, paski i biżuteria. W salonie dostępne będą również znane już na polskim rynku perfumy marki Cacharel.
Salon mieści się na pierwszym piętrze w Dużym Atrium CH Klif.
Operatorem marki Cacharel w Polsce jest DCG S.A., w której portfolio znajduje się także marka Deni Cler.

 

Tuesday, 4 September 2007