„Chciałabym odsapnąć chwilę.” Czy Doda zakończy karierę?

Doda jest artystką o niezwykłej osobowości. Daje siłę swoim fanom od wielu lat oraz nie schodzi ze sceny. Ostatnio w jej życiu dużo się zmieniło. Czy przyszedł czas na odpoczynek od występów na scenie?

Foto. Instagram.com/dodaqueen

Dorota Rabczewska-Stępień jest związana ze światem muzycznym od 13 roku życia. Wielokrotnie powtarza, że ciężko pracowała na swój sukces oraz udało jej się spełnić marzenia. Wizerunek Dody zmieniał się na przestrzeni lat. Mieliśmy okazję obserwować wokalistkę w wersji wulgarnej i kontrowersyjnej. Aktualnie podziwiamy jej subtelność i kobiecość.

W życiu piosenkarki pojawiło się dużo zmian. Artystka niedawno przyznała się, że wyszła za mąż, zaznaczając, że chronienie prywatności i nie dzielenie się tym faktem w sieci było słuszną decyzją. Czy to początek innych planów Dody?

Gwiazda umieściła na Instagramie nagranie, w którym zapowiada nową płytę. Jej słowa stały się jednak niepokojące dla fanów. Dlaczego?

– Chciałabym, żeby ta płyta była inna niż do tej pory, taka od czapy, bo kto wie? Może to moja ostatnia płyta? Czemu ostatnia płyta? Pracuję od trzynastego roku życia. W trasie jestem od kilkunastu lat. Więc chciałabym odsapnąć chwilę. Zrobić przerwę od show biznesu. Tego całego świata, który zakotłował moim życiem. Zobaczyć, co jest po tej drugiej stronie… – zdradza piosenkarka.

Fani nie mają jeszcze powodów do smutku, ponieważ Dorota ma już zaplanowane koncerty do końca czerwca. Co będzie dalej? Czas pokaże.