Cleo – eurowizyjna ciekawostka modowa

Cleo_eurowizjaDonatan i Cleo z przebojem „We Are Slavic/My Słowianie” przeszli do finału Eurowizji 2014! Niebywały sukces, szał na estradzie, Donatan i Cleo oraz zjawiskowe modelki-Słowianki robią prawdziwą furorę w Kopenhadze, gdzie odbywa się Eurowizja.

 

Trzymamy kciuki, ale i studzimy emocje. Sami wykonawcy przyznają w wywiadach, że konkursem i wynikami często rządzi moda czy polityka. „Jest jeszcze element show, element jakiegoś skandalu i dużo innych rzeczy. Ludzie tego nie rozumieją i wydaje im się, że zawsze tylko muzyka decyduje, a nie jest to, niestety, prawdą.” – mówi Donata w wywiadzie dla portalu Interia.

Cleo_eurowizja2

Spieszymy zatem donieść, że mamy i znany nam jest element show i element mody! Cleo podczas całego pobytu na Eurowizji w Kopenhadze występuję w butach polskiej marki MYS, zaprojektowanych specjalnie dla niej, specjalnie z okazji tegorocznej Eurowizji. Model wysokich, seksownych butów damskich nosi oczywiście nazwę.. MYS Cleo.

Trzymajmy zatem kciuki potrójnie! Może wreszcie europejskich hitem numer jeden stanie się jednocześnie słowiańska muzyka, słowiańska uroda i słowiańska moda!