Córka znanej aktorki została mamą!

Przyjaciółka Anny Lewandowskiej i córka aktorki podzieliła się radosną nowiną na Instagramie.

Córka znanej aktorki została mamą. Foto. Instagram aniakorcz

Anna Korcz jest córką aktorki z „Na wspólnej”. Sama niewiele uczestniczy w premierach filmowych i innych popularnych imprezach, jednak dzięki znanej mamie dała się już poznać szerszej publiczności. Młoda mama jest również przyjaciółką Anny Lewandowskiej.

Anna dodała na Instagramie zdjęcie pod którym napisała:

– „24.01.2020. 19:03. Czas stanął w miejscu. Przyszedł na świat i wywrócił go do góry nogami. Wszystko się zmieniło. W sekundę najważniejsze kwestie przestały być istotne, bo pojawił się on. Miłość, którą do niego mamy i która pojawiła się tak nagle i niespodziewanie jest nie do opisania. Witaj na świecie synku”

Wnukiem również pochwaliła się dumna babcia.

– „Czy juz wiecie jakie uczucia w zyciu sa najwazniejsze? Czy doswiadczaliscie je? Czy byliscie ogarnieci ich pelnia i moca? Czy znacie ich sile i przeslanie! Gdyby na Swiecie panowala ta najwazniejsza i najpotezniejsza krolowa, ktora potrafi zmieniac , przeistaczac, przewracac wszystko do gory nogami, powodowac placz i smiech do lez, gdyby tylko jej dac wladze!!!!!! Swiat bylby piekny , madry i bezpieczny!!!  Tak to Ona!!! Wielu z Was zna jej imie!!!! MILOSC!!! Uczucie, ktore zabliznia rany, przebacza, zapomina, nie szuka poklasku, nie karmi sie pycha…. Gdyby tak ludzie tu w Polsce i tam wszedzie dalej bardziej sie kochali…..” podajcie dalej”….. Na zawsze Wasza AK od 3 dni juz babcia, baba, babula, babunia, babi, babka….” napisała aktorka również na Instagramie.

View this post on Instagram

Czy juz wiecie jakie uczucia w zyciu sa najwazniejsze? Czy doswiadczaliscie je? Czy byliscie ogarnieci ich pelnia i moca? Czy znacie ich sile i przeslanie! Gdyby na Swiecie panowala ta najwazniejsza i najpotezniejsza krolowa, ktora potrafi zmieniac , przeistaczac, przewracac wszystko do gory nogami, powodowac placz i smiech do lez, gdyby tylko jej dac wladze!!!!!! Swiat bylby piekny , madry i bezpieczny!!! Tak to Ona!!! Wielu z Was zna jej imie!!!! MILOSC!!! Uczucie, ktore zabliznia rany, przebacza, zapomina, nie szuka poklasku, nie karmi sie pycha…. Gdyby tak ludzie tu w Polsce i tam wszedzie dalej bardziej sie kochali…..” podajcie dalej”….. Na zawsze Wasza AK od 3 dni juz babcia, baba, babula, babunia, babi, babka….♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️🙃♥️♥️♥️♥️♥️🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️😘♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️#aniakalitowicz #mama #babcia #milosc #czystamilosc #purlove #przywiązanie #rodzinatojestsiła #tata #dziecko #noworodek #wyzwanie #nowarola #nowarolawzyciu

A post shared by Anna Korcz (@anna.korcz.official) on

Wpis znaleziono dzięki:

- Anna Korcz

- Na wspólnej

- Córka aktorki urodziła