„CUDA”. Magda Steczkowska i Indigo

Ja się ogromnie cieszę z tego, co zrobiliśmy a jeszcze bardziej z tego, co przed nami bo to dopiero początek - powiedziała Magda

indigo
„CUDA” to tytuł nowej płyty MAGDY & INDIGO jak również tytuł jednej z piosenek, z albumu. Jednak jak określa artystka to także prawdziwe cuda, jakie działy się przy okazji nagrywania tego materiału.

„Jednym z nich jest Piotr Siejka – producent, kompozytor, aranżer, pianista, wokalista. Człowiek , którego wrażliwość muzyczna mnie oczarowała, któremu zaufałam bez reszty i nie zawiodłam się! „
Prace nad albumem trwały prawie 2 lata . Na początku było wiele rozmów i poszukiwań właściwej drogi. Później już czysta przyjemność pracy w studio.

„To co najważniejsze i najbardziej emocjonalne dla mnie, to fakt że wokale nagrywałam będąc w siódmym miesiącu ciąży. CUDowne przeżycie!”

Teksty są autorstwa Pauliny Przybysz , Rysia Kunce , Franciszka Toeplitza , Janusza Onufrowicza. Każdy z nich wnosi coś nowego, innego , wyrażając to w sposób bliski artystce.

Kilka tekstów Magda napisała sama. „Ballada Macierzyńska” – jej ulubiona, to tekst o jej córce – Zosi , „ Kłamstwa” – z życia wzięte emocje ,

„Możesz mieć”, „ Nigdy nie przestanę”, „Dobrze wiesz” i jeszcze bardzo osobista piosenka „ Tam gdzie Ty”, z kolei „Drzwi” – to tekst o niej samej.

„Gdybym miała jakoś określić tę płytę to powiedziałabym, że jest taka jaką chciałam nagrać!! To bardzo ważne bo artysta musi zawsze pomarudzić, że mogło być lepiej, że to , że tamto…
Dlaczego MAGDA & INDIGO ? bo ładnie brzmi, bo INDIGO to mój mąż – Piotr Królik, perkusista , szef zespołu i moja opoka , to moi przyjaciele – Tomasz „ Banan” Banaś – gitary , Marek Buchowicz – bas i moi nowi znajomi Kamil Barański – inst. Klawiszowe i Karolina Sumowska – chórki.”

Album promuje singiel „Pewnie dlatego” autorstwa Piotra Siejki i Rysia Kunce. Bardzo energetyczny utwór, przy którym ciężko usiedzieć w miejscu.

Lista utworów:

1) Cuda
2) Pewnie dlatego
3) Możesz mieć
4) Dobrze wiesz
5) Staram się
6) Nie skoczył
7) Drzwi
8) Nie przestanę…
9) Kłamstwa
10) Ballada macierzyńska
11) Właśnie teraz tu
12) Tam gdzie ty

Universal Music Polska