Lil Masti jest w ciąży!

Influencerka podzieliła się z nami szczęśliwymi wieściami! Co wiąże się z tą decyzją? - odejście od jej największej pasji...

Czy Lil Masti zostanie mamą?
Foto Instagram @lilmasti

Aniela Bogusz, aktualnie w mediach widnieje pod pseudonimem Lil Masti. Jednak wielu z nas pamięta ją jeszcze jako Sexmasterkę. Trzeba przyznać, że przeszła ona niesamowitą transformację. Z szokującej widownie youtuberki, gwiazdy pop, aż do zawodniczki MMA. Kobieta w ostatnim czasie oddała się sztukom walk. Warto wspomnieć, iż nie było to jej pierwsze spotkanie ze sportem, gdyż w przeszłości przez 6 lat trenowała zapasy. Jej występy na galach freak fightowych oglądały setki tysięcy Polaków, a finalnie zapewniły influencerce pas federacji Fame MMA.

Lil Masti spodziewa się dziecka!

Wizerunek Lil Masti aktualnie jest silnie skoncentrowany na wspomnianych  sportach. Wielokrotnie to właśnie jej walka, była walką wieczoru. Z resztą i na social mediach możemy znaleźć wiele materiałów, czy to z sali treningowej, czy z samych jej występów sportowych. Jednak zdaje się, że kariera freak fighterki zmierza ku końcowi. Podczas trwania ostatniej gali, Influencerka ogłosiła odejście od sportu. Powodem tego były jej plany na przyszłość… w której to planowała zostać mamą!

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez lilmasti (@lilmasti)

 „Część z was na pewno zauważyła, że przestałam trenować sporty walki. Razem z Tomkiem zaczynamy się starać o dzidzię. Ja wiem, jak to wygląda. Może być szybko, a może to trwać dłużej. Nie nakładamy na siebie żadnej presji. Podchodzimy do tego na luzie, ze spokojem.” – mówiła wówczas Aniela Bogusz.

Bez cienia wątpliwości

Czy Lil Masti zostanie mamą?
Foto Instagram @lilmasti

Teraz z oficjalnych źródeł wiemy, że influencerka jak powiedziała, tak i zrobiła. Na jej Instagramie pojawił się post, w którym oznajmia światu, że spodziewa się dziecka i niebawem zacznie przygodę z macierzyństwem.  W komentarzach posypała się lawina gratulacji od fanów, jak i kolegów z branży. Pośród nich znalazła się Maja Staśko, Jan Dąbrowski, czy Wersow.