Czy pożyczki są dostępne w soboty i niedziele?

Kiedy potrzebujesz pieniędzy w pośpiechu, a wizyta u krewnych lub w banku nie wchodzi w grę, dobrym rozwiązaniem może być firma udzielająca mikropożyczek.

Czy pożyczki są dostępne w soboty i niedziele?

Kiedy potrzebujesz pieniędzy w pośpiechu, a wizyta u krewnych lub w banku nie wchodzi w grę, dobrym rozwiązaniem może być firma udzielająca mikropożyczek. Nie musisz czekać do poniedziałku, nie musisz dostosowywać swojego harmonogramu pracy, a nawet nie musisz wychodzić z domu. Każdy może złożyć wniosek o chwilówkę online w weekend.

Jak zatem działa serwis Weekendowa Wypłata?

Zalety pożyczki 24/7

Główną zaletą pożyczki online jest jej natychmiastowość. Maksymalnie uproszczona procedura pozwala na uzyskanie pieniędzy bez zbytniej zwłoki.

Pożyczkobiorca jest zobowiązany do rejestracji. W przeciwieństwie do instytucji bankowych, serwisy internetowe nie proszą o żadne referencje potwierdzające ich wypłacalność. Instytucji pożyczkowej nie interesuje, na co wydasz pieniądze. Osoba może je wykorzystać według własnego uznania, nawet do spłacenia długów, które już posiada.

Przejrzenie wniosku zajmuje kilka minut. Pieniądze trafiają na Twoją kartę w ciągu pół godziny. Może to być korzystne rozwiązanie w przypadku niespodziewanych trudności finansowych.

Pożyczka Weekendowa Online

W przypadku niewielkich i szybkich pożyczek lepiej sprawdzają się środki online, które zapewnią niewielką kwotę w dowolnym, dogodnym dla kredytobiorcy czasie. Na polskim rynku działa wiele weekendowych instytucji mikrofinansowych.

Przy wyborze pożyczkodawcy warto przejrzeć różne opcje i wybrać odpowiednie warunki oprocentowania. Wiele z firm posiada oferty bonusowe, takie jak darmowa pierwsza pożyczka czy programy lojalnościowe dla stałych klientów.

Wskazane jest sprawdzenie, jakie banki obsługuje pożyczkodawca. Najlepszą opcją dla osób szukających pożyczki na raty będą przelewy za pośrednictwem Blue Media.

Procedura składania wniosku o pożyczkę online

Proces uzyskania szybkiej pożyczki 24/7 jest dość prosty.

 1. Rejestracja. Na stronie internetowej należy wypełnić wniosek i złożyć wniosek, podając prawdziwe informacje, potrzebny będzie dowód osobisty, kontakty i rachunek bieżący
 2. Parametry płatności. Wybór wymaganej kwoty i okresu płatności.
 3. Weryfikacja danych bankowych. W celu ustalenia, że wskazany rachunek rzeczywiście należy do wnioskodawcy, konieczne jest przelanie do instytucji finansowej kwoty zł.
 4. Identyfikacja. Firma może poprosić o skan dokumentów tożsamości.
 5. Analiza wniosku. Zgodnie z przepisami dotyczącymi kredytu konsumenckiego polskie instytucje kredytowe są zobowiązane do sprawdzania zdolności kredytowej wnioskodawców poprzez bazy BIK, KRD, BIG, ERIF.
 6. Decyzja. Podstawą odmowy będzie wpis danej osoby do rejestrów dłużników.
  Odrzucenie nie jest ostatecznym werdyktem. Po wyjaśnieniu przyczyn negatywnej decyzji, obywatel może ponownie ubiegać się o pomoc finansową.

Jedynym utrudnieniem w oczekiwaniu na przelew mogą być godziny otwarcia banku, którego konto jest wskazane. Instytucje bankowe nie są otwarte w weekendy, a transakcja wymaga potwierdzenia przez obie strony.

Szanse na uzyskanie przelewu w weekend wzrastają przy wykorzystaniu popularnych źródeł: Milenium, PKO, Santander, mBank.

Kto może otrzymać szybką pożyczkę

Serwis przeznaczony jest dla szerokiego grona konsumentów. Każdy przypadek jest badany indywidualnie. Rozpocząć aplikację w sobotę lub niedzielę mogą tylko osoby, które spełniają określone wymagania, m.in:

 • co najmniej 18 lat;
 • obywatele Rzeczypospolitej Polskiej;
 • posiadać konto w polskim banku;
 • ważny dowód osobisty;
 • źródło stałego dochodu;
 • ważny numer telefonu.

Przepis kodeksu cywilnego pozwala na udzielanie pożyczek osobom ubezwłasnowolnionym za zgodą ich opiekunów.

Istnieje również możliwość otrzymania pieniędzy bez konta, ale za pomocą przekazu pocztowego lub czeku.

Czym jest konsolidacja kredytów?

Wiele instytucji finansowych udziela konsolidacji kredytów bez poręczycieli i formalności. Jest to faktyczna konsolidacja kilku kredytów w jeden. W takim przypadku płatności mogą być niższe, ale wydłuża się czas spłaty.

Jak widać, z mikropożyczki 27/4 mogą skorzystać również osoby posiadające inne zadłużenia.

Artykuł partnera