Dawid Podsiadło bohaterem wiedźmińskiego spotu Netfliksa

Od wczoraj możemy oglądać drugą część międzynarodowego hitu stworzonego na podstawie cyklu Andrzeja Sapkowskiego. Z tej okazji platforma Netflix wypuściła specjalny spot, w którym wystąpił Dawid Podsiadło.

Dawid Podsiadło bohaterem wiedźmińskiego spotu Netfliksa. Foto Instagram @dylanwishop

Znany z olbrzymiego poczucia humoru gwiazdor po raz kolejny stanął przed kamerą, udowadniając, że ma talent nie tylko muzyczny, ale i komediowy. Z okazji premiery nowego sezonu serialu „Wiedźmin” Dawid Podsiadło wziął udział w zabawnym spocie. Obejrzycie, bo warto!

Dawid Podsiadło w zwiastunie hitu Netfliksa

W ostatnim czasie twórca takich hitów jak „Małomiasteczkowy” czy „Nie ma fal” bierze udział w mnóstwie projektów: tworzy podcasty z Radkiem Kotarskim, wystąpił w kolejnej odsłonie Męskiego Grania Orkiestry, a także angażuje się w liczne działania proekologiczne. Spróbował także swoich sił w aktorstwie, grając samego siebie w polskiej wersji serialu „The Office”. Teraz natomiast promuje drugi sezon „Wiedźmina”, wcielając się w rolę psychofana produkcji.

Podsiadło nie jest jednak jedyną znaną twarzą, która pojawia się w filmie promocyjnym. Możemy w nim bowiem zobaczyć również Macieja Musiała, który odegrał niewielką rolę w pierwszym sezonie netfliksowskiego hitu (Dawid kpi sobie z jego „40 ekranowych sekund”), a także Michała Żebrowskiego, czyli filmowego Wiedźmina z produkcji z 2001 roku.

Wyczekiwana premiera serialu

Wszyscy fani Geralta z Rivii w końcu doczekali się ekranowej kontynuacji jego przygód. Po prawie dwóch latach drugi sezon „Wiedźmina” pojawił się na Nefliksie. Serial dostępny jest już od piątkowego poranka. Widzom udostępniono osiem odcinków kolejnej serii. Dla tych, dla których to jednak trochę za mało, mamy dobrą wiadomość: produkcja potwierdziła trzeci sezon serialu. Prace nad kontynuacją międzynarodowego hitu opartego na cyklu Andrzeja Sapkowskiego już trwają.