Dentyści z pięknym wnętrzem


dentyści z pięknym wnętrzem

Galeria sztuki z organizowanymi cyklicznie wystawami, klimatyczna kawiarnia pełna aromatu kawy, dyskretna aranżacja zapewniająca poczucie relaksu niczym salon SPA – dziś w walce o klienta poza leczeniem na najwyższym światowym poziomie, popartym wieloletnim doświadczeniem ich właścicieli i personelu, gabinety dentystyczne coraz częściej zaczynają dostarczać pacjentom nowych wrażeń i dodatkowych wartości.

Trwa właśnie druga edycja konkursu TOP DESIGN GABINETY STOMATOLOGICZNE 2011 prezentującego placówki z pięknym wnętrzem. Wszyscy finaliści to polskie firmy, prowadzone często przez całe rodziny.

dentyści z pięknym wnętrzem

SE+Studio Stomatologii Estetycznej

Rynek prywatnych usług stomatologicznych w Polsce rozwija się bardzo dynamicznie. W 2010 roku osiągnął wartość 7,1 mld zł, w latach kolejnych prognozowany jest systematyczny wzrost dynamiki sektora prywatnego do wartości prawie 10 mld zł w roku 2013 (źródło: raport PMR „Rynek usług dentystycznych w Polsce 2011. Prognozy rozwoju na lata 2011-2013”).

dentyści z pięknym wnętrzem kwiatyEnel- Med

Jedną z przyczyn tego stanu rzeczy jest obniżenie przez Narodowy Fundusz Zdrowia wydatków na leczenie stomatologiczne, z drugiej zaś strony rośnie świadomość i potrzeba Polaków zadbania o wygląd i zdrowy, ładny uśmiech.

dentyści z pięknym wnętrzem kwiaty gazetaDenticum Clinic

W dobie rosnącej konkurencji na rynku usług stomatologicznych o zwycięstwie w walce o klienta coraz większe znaczenie zaczynają mieć również czynniki pozamedyczne. Najwyższa jakość i nowoczesne metody leczenia, stały rozwój personelu, dostęp do najnowszych zdobyczy wiedzy i sztuki medycznej powoli stają się powszechnie dostępnym i oczekiwanym standardem. Coraz ważniejsza staje się dziś jakość obsługi i atmosfera, jaka towarzyszy wizycie w gabinecie.

dentyści z pięknym wnętrzem kwiaty kwiatyImpladent

Trend ten stał się inspiracją dla konkursu TOP DESIGN GABINETY STOMATOLOGICZNE organizowanego przez firmę Dental Depot Wasio we współpracy z magazynem „Dobre Wnętrze”. Wyłania i nagradza gabinety z pięknym wnętrzem, którym udało się połączyć światowy poziom leczenia z oryginalnym pomysłem na własną tożsamość i design. Co ważne, wszystkie placówki to firmy polskie, często prowadzone przez całe rodziny.

dentyści z pięknym wnętrzem szarość

Implant Medical

Trwa właśnie druga edycja konkursu, która rozpoczęła się w połowie lutego br. a zakończy w połowie lutego 2012. Co miesiąc na łamach miesięcznika prezentowana jest jedna z 12 placówek zakwalifikowanych do tegorocznego finału zaś zwycięzcy zostaną wyłonieni w trzech kategoriach – wytypują ich czytelnicy magazynu, jurorzy oraz zostanie wybrany gabinet przyjazny naturze Eko Star.

dentyści z pięknym wnętrzem obiektyw

Panaceum

Czytelnicy głosują poprzez zgłoszenia sms oraz za pośrednictwem strony internetowej konkursu (www.urzadzamy.pl). Konkurs na bieżąco można też śledzić na portalu społecznościowym Facebook.

dentyści z pięknym wnętrzem poduszki

 

Neodentica Nova