Doda: „Jest fantastyczny moment do świętowania”

Dorota Rabczewska ma nadzieję, że najgorsze już minęło i jej mama nie będzie już miała nawrotów choroby. Rok temu na skutek dużego stresu znacznie rozwinął się u niej nowotwór, co stanowiło poważne zagrożenie dla jej życia.

Doda Jest fantastyczny moment do świętowania
Doda: „Jest fantastyczny moment do świętowania”. Facebook wokalistki

Doda przyznaje, że ostatni rok to dla ich rodziny była walka z czasem i nieustanna niepewność. Ponowne uaktywnienie się komórek nowotworowych przyczyniło się do znacznego pogorszenia stanu zdrowia mamy piosenkarki. Wszystko wskazuje jednak na to, że liczne konsultacje lekarskie i specjalistyczne leczenie przyniosły skutek.

Mama czuje się bardzo dobrze. Minął równo rok od momentu, kiedy przeszła trzy operacje. Ostatnio miała dosyć ważne badania, takie już podsumowujące. Trochę się stresowaliśmy, ale wszystkie badania wyszły dobrze, więc jest fantastyczny moment do świętowania. Na całą rodzinę spłynął spokój, bardzo się z tego wszyscy cieszymy – mówi Dorota „Doda” Rabczewska agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Doda podkreśla, że ta wiadomość przyniosła ogromną ulgę całej rodzinie. Teraz wszyscy czekają na święta i liczą, że w odróżnieniu od tych sprzed roku będą one spokojne i radosne.

Szykują się szczęśliwe święta, jeszcze ojciec musi iść pod nóż, ale on ma akurat problemy z biodrem, bo w młodych latach podnosił ciężary, chciał zostać olimpijczykiem – przyznaje Doda.

Piosenkarka zapewnia, że zmobilizuje ojca do tego, by po w 2016 roku zadbał o zdrowie i się nie przemęczał.