Doda ujawnia wybranka – kim jest jej nowy partner?

O jej serce biło się wielu, komu udało się rozkochać Dodę?

Doda ujawniła ukochanego - kim jest jej nowy partner?
Foto Instagram @dodaqueen

Ostatnio o życiu miłosnym artystki można było słyszeć wiele. Dość niedawno zakończył się program ,,Doda 12 kroków do miłości”, w którym to artystka szukała tego jedynego. Podczas show, chodziła na randki, a wszystko było bacznie obserwowane i dokumentowane. Niestety w ostanim odcinku gwiazda wyznała widzom, że jej serce jest już zajęte. Wywołało to wiele kontrowersji i pytań – kim jest jej nowy partner? Czy cały program był ustawiany?

Tajemniczy wybranek Dody

Artystka trzymała fanów w niepewności przez długi czas. Wiadomo jedynie było z programu, że ktoś jest w jej sercu. Gwiazda wielokrotnie wstawiała zdjęcia z partnerem, lecz starannie ukrywała jego tożsamość. Na relacjach nie było widać twarzy. Oczywiście, w internecie pojawiło się sporo spekulacji i zgadywanek, kto to może być. Finalnie, Doda sama opublikowała zdjęcie z ukochanym, tym razem bez uciętej twarzy!

Doda w związku ratownikiem medycznym

Artystka od paru dni czas spędza w Wietnamie. Z relacji wynika, że nie jest tam sama, a ze swoim ukochanym. Tym razem, zdradziła kto skradł jej serce. Jest to Dariusz Pachut. Wybranek ma 37 lat, jest  podróżnikiem oraz ratownikiem medycznym. Mężczyzna na swoim koncie ma też wiele sukcesów sportowych, m.in tytuł Mistrza Polski w brazylijskim jiu-jitsu. Jest także instruktorem strzelectwa i alpinizmu jaskiniowego.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez AQ🌙ARIA (@dodaqueen)