Edyta Górniak atakuje Cleo

Cleo zamieściła w internecie długi wpis dotyczący Edyty Górniak, która wcześniej zaatakowała ją w wywiadzie. Co jest powodem kłótni?

Edyta Górniak atakuje Cleo. Foto. Instagram edytagorniak

Kiedyś Edyta Górniak i Cleo były koleżankami, niestety wszystko się zmieniło. Górniak w wywiadzie z Wirtualną Polską wyznała, że ma żal do Cleo, która nigdy nie podziękowała jej za miejsce w The Voice Kids.
„Kiedy moja mama była chora, to przecież to było moje miejsce, które jej oddałam, za co nigdy nie podziękowała, nigdy tego nie doceniła” – powiedziała Edyta Wirtualnej Polsce.

Cleo zdecydowała się od razu odpowiedzieć artystce na Instagramie.

„Nie byłam w stanie uwierzyć w to, co usłyszałam w tym wywiadzie. Edyta, serio?! Nie jestem osobą, która buduje zainteresowanie w mediach aferami, tworzę muzykę i na niej się skupiam. Nie serwuję codziennie dawki newsów o moim prywatnym życiu, które jest moją świątynią. Chcę być kojarzona tylko z muzyką i dobrą energią. Nie reaguję na zaczepki i nie szukam zaczepek, ale w tym przypadku nie mogę przejść obojętnie. Z całym szacunkiem Droga Edyto, ale wytykanie mi braku wdzięczności i podziękowań za udział w „The Voice Kids” jest co najmniej nie na miejscu. Jest mi cholernie przykro. Na załączonym zdjęciu przypominam Ci dwa prezenty jakie dostałaś ode mnie dla Ciebie i Twojej mamy z podziękowaniem i życzeniami szybkiego powrotu do zdrowia dla Twojej Mamy. Przekazałam Ci je 14 sierpnia 2018. Dodatkowo przekazałam podziękowania przez mojego menadżera (który wtedy był również Twoim managerem koncertowym). Zamieściłam podziękowania na swoim Instagramie oraz Facebooku. W wywiadach dotyczącym „The Voice Kids” też Ci dziękowałam. Mało? Życzę Ci z całego serca wszystkiego najlepszego. Proszę Cię jednak uprzejmie żebyś nie mieszała mnie w swoje afery. Po prostu po ludzku na to nie zasłużyłam. Zamiast marnować czas i rozdrabniać się na nieprawdziwe wynurzenia poświęć się pracy w studio” – napisała Cleo.

Edyta Górniak atakuje Cleo. Foto. Instagram cleo_don

Edyta Górniak szybko przeczytała wpis i postanowiła od razu zareagować.

„Jeśli znajdziesz kiedyś odwagę Cleo, skonfrontujmy fakty przed kamerą. Niezależnie: „podziękowania” napisane pod presją reakcji dziennikarzy i moich fanów na Twój pierwszy z planu wpis, nie mają dla mnie wagi. Pisane były one wyłącznie strachem przed złym PR’em… Szkoda że skasowałaś swój pierwszy post… Na szczęście został w archiwach netu. Przypomnieć Ci?” – odpisała jej Edyta Górniak.

Jak rozwiąże się spór pomiędzy dwoma artystkami?

Wpis znaleziono dzięki:

- Edyta Górniak

- Cleo

- The Voice Kids